جشن‌های دهه فجر زمینه‌ساز حضور امیدبخش در انتخابات باشد

جشن‌های دهه فجر زمینه‌ساز حضور امیدبخش در انتخابات باشد

یزدـ استاندار یزد گفت: جشن های دهه فجر باید زمینه ساز حضور امیدبخش و وحدت آفرین در انتخابات باشد.

به گزارش خبرنگار مهر ، محمدعلی طالبی، روز شنبه در جلسه ستاد دهه فجر استان یزد با تاکید بر برگزاری باشکوه برنامه‌های چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: برنامه‌های ایام الله دهه فجر باید امیدبخش بوده و وحدت و همبستگی ملی را تقویت کند.

وی عنوان کرد: جشن‌های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باید با همکاری همه مردم و مسئولان برگزار شود تا شاهد وحدت و همبستگی ملی باشیم.

استاندار یزد، بزرگداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را عامل تقویت اقتدار و امنیت ملی، انسجام و وحدت دانست و تاکید کرد: برنامه‌های دهه فجر می‌تواند موجب تقویت نظام شود.

وی ادامه داد: برنامه‌ریزی در دهه فجر باید به گونه‌ای باشد که با محوریت مردم انجام شود و زمینه نقش‌آفرینی و حضور جوانان در این برنامه‌ها فراهم شود.

طالبی بیان کرد: با توجه به نزدیکی انتخابات، برنامه‌های دهه فجر باید زمینه حضوری بانشاط، امیدبخش و وحدت آفرین را در این عرصه فراهم کند.

وی خاطرنشان کرد: پاسداشت جشن‌های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی یک وظیفه بزرگ ملی و انقلابی است و باید همه مردم همکاری کنند.

طالبی ادامه داد: برگزاری باشکوه سالگرد انقلاب موجب تقویت نظام دینی و سدی در برابر هجمه دشمنان است و همکاری در آن یک وظیفه است.

به گزارش مهر، در این مراسم که با حضور اعضای کمیته‌های ستاد دهه فجر برگزار شد، روسای کمیته‌های مختلف به ارائه گزارشی از برنامه‌های خود پرداختند.