تهران رکوردار بیشترین تخلفات معابر درون شهری

تهران - ایرنا - رئیس مرکز اجراییات پلیس راهور نیروی انتظامی اعلام کرد: رتبه بیشترین برخورد با تخلفات در معابر درون شهری به تهران بزرگ ، استان دوم خراسان رضوی و بعد از آن به استان اصفهان اختصاص دارد.

تهران رکوردار بیشترین تخلفات معابر درون شهری
تهران رکوردار بیشترین تخلفات معابر درون شهری

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ احمد کرمی اسد افزود:البته لازم است درباره کاهش برخوردها در حوزه درون شهری توضیح دهیم که ایام و مناسکی در خصوص ماه مبارک رمضان و محرم وجود داشته است همچنین همکاران پلیس پس از ایام نوروز و شروع مدارس، عمدتا به کار کنترل ترافیک مشغول بوده اند به این معنا که تاثیر قوی در عبور و مرور در اولویت اول و برخورد با تخلفات در اولویت دوم قرار داشته است به همین دلیل برخورد با تخلفات در معابر درون شهری طی این مدت کاهش داشته است.

وی ادامه داد: آمار برخورد با تخلفات در مدت ٦ ماه سال جاری و مقایسه با مدت مشابه سال قبل در خصوص برخورد با مجموع تخلفات در حوزه معابر درون شهر، نسبت به مدت مشابه قبل، ١٥ درصد کاهش برخورد وجود داشته است.

سرهنگ کرمی اسد با اشاره به آمار مشابه در حوزه برون شهری و جاده ها ، گفت: در معابر برون شهری جاده ها، در مدت ٦ ماه امسال، برخورد با تخلفات در معابر برون شهری، نزدیک به ٤ درصد افزایش پیدا کرده است این نشان می دهد همکاران پلیس راهور نسبت به برخورد با تخلفات برون شهری، عملکرد چشمگیرتری داشته اند.