نامجومطلق: استقلال هنوز هم شانس قهرمانی دارد

بازیکن سابق استقلال پیش بینی کرد استراماچونی به ایران بازخواهدگشت.

ایلنا: مجید نامجو مطلق بازیکن سابق استقلال می‌گوید گذشت زمان نشان خواهد داد که بین مسئولان استقلال و استراماچونی چه اتفاقاتی افتاده است. نامجو می‌گوید هنوز هم استقلال اگر به وضعیتش سروسامان دهد می‌تواند یکی از مدعیان کسب عنوان قهرمانی باشد.

شرایط استقلال از نظر شما ایده‌آل است؟

شرایط استقلال در این چند هفته مناسب نبوده است و جدا از اینکه این تیم سرمربی ندارد در مدیریت باشگاه هم مشکلاتی وجود دارد. تیم سه هفته بود که سرمربی نداشت که از نظر فوتبالی به هیچ عنوان منطقی نیست که یک سرمربی تیم خارجی باشد اما یک دستیار ایرانی کنارش نباشد.

یعنی معتقدید مدیریت استقلال باید یک مربی ایرانی را در کادر قرار می‌داد؟

قطعا همین طور است استقلال در بازی‌های اخیرش با مشکل بدنی و فنی روبرو بود چون بازیکنان تمرینات خوبی را انجام نداده‌ بودند به نظر من باید غیبت سرمربی در سه بازی را در تاریخ فوتبال ایران ثبت شد

استراماچونی یک شروط 11 بندی را برای استقلالی‌ها گذاشته است؟

ما نمی‌دانیم در این بین چه کسی راست می‌گوید اگر صحبت‌های مسئولان استقلال درست باشد خواسته استراماچونی اصلا منطقی نیست. به نظر من گذر زمان در این بین مشخص خواهد کرد که چه کسی راست می‌گوید.

به نظرتان استراماچونی برخواهد گشت؟

پیش بینی‌ام این است که استراماچونی برمی‌گردد زیرا حضور در استقلال برایش از همه لحاظ مهم است زیرا توانسته یک اسم رسم خوب در خاورمیانه برای خودش دست و پا کند اما به نظرم در جاهای دیگر نمی‌تواند چنین رفتارهایی را انجام دهد.

قبول دارید این اتفاقات حاشیه‌ای شاید قهرمانی را از استقلال بگیرد؟

درست است که این تیم در سه بازی اخیرش پنج امتیاز از دست داد اما هنوز هم شانس قهرمانی دارد. البته این یک شروطی دارد و آن هم این است که تیم هر چه زودتر به شرایط ایده‌آلش بازگردانده شود. اگر غیر از این اتفاق بیفتد استقلال خیلی لطمه خواهد خورد.

استقلال در نقل و انتقالات به چند بازیکن نیاز دارد؟

اگر من سرمربی بودم قطعا سه بازیکن جدید را به این تیم اضافه می‌کردم زیرا در چند پست نیاز به تقویت دارد استقلال اگر بتواند یک مهاجم خوب را در کنار دیاباته و قائدی داشته باشد می‌تواند یکی از مدعیان حتی کسب نتیجه در آسیا باشد.

به نظر شما هیات مدیره استقلال باید تغییر کند؟

آن طور که از شواهد بر می‌آید مردم موافق این هیات مدیره نیستند و باید تغییراتی در آن صورت بگیرد اگر هیات مدیره نتواند مشکلات استقلال را حل کند از بودنش هیچ فایده‌ای ندارد پس بهتر است نیروی جوان به تیم مدیریتی اضافه شود.