زن ۶۳ ساله در سقز به قتل رسید

فرمانده انتظامی سقز از قتل یک زن ۶۳ ساله در روستای قهرآباد این شهرستان خبر داد و گفت: صبح سه‌شنبه این زن به قتل رسیده و مقداری هم از طلاجات او توسط قاتل به سرقت رفته است.

ایرنا: فرمانده انتظامی سقز از قتل یک زن ۶۳ ساله در روستای قهرآباد این شهرستان خبر داد و گفت: صبح سه‌شنبه این زن به قتل رسیده و مقداری هم از طلاجات او توسط قاتل به سرقت رفته است.

سرهنگ حمید رضایی شامگاه سه شنبه اظهار داشت: صبح امروز طی تماس تلفنی با ماموران انتظامی از قتل یک زن در منزل مسکونی‌اش واقع در روستای قهرآباد گزارش داده شد و ماموران سریعا در محل حادثه حضور یافتند.

وی با بیان اینکه با دستور مقام قضایی و اعزام پلیس به محل، مشخص شد زن ۶۳ ساله به قتل رسیده و مقداری طلاجات نیز به سرقت رفته است، یادآور شد: احتمالا انگیزه قتل توسط قاتل، سرقت بوده است.

سرهنگ رضایی افزود: قاتل یا قاتلین این حادثه متواری شده اند و شناسایی و دستگیری آنها در دستور کار پلیس قرار گرفته و تمام تلاش خود را برای دستگیری این فرد یا افراد بکار گرفته ایم.

سقز با بیش از ۲۲۶ هزار نفر جمعیت دومین شهرستان پر جمعیت استان کردستان است که در ۱۹۰ کیلومتری شمال سنندج مرکز این استان قرار دارد.