فوت ۱۰ نفر براثر مسمومیت با گاز منوکسید کربن

سخنگوی اورژانس کشور از جان باختن ۱۰ نفر طی ۷۲ ساعت گذشته براثر مسمومیت با گاز co خبر داد و گفت: استان تهران و کرمانشاه دارای بیشترین جان باخته براثر مسمومیت با گاز منوکسید کربن بوده‌اند.

خبرگزاری ایلنا: سخنگوی اورژانس کشور از جان باختن ۱۰ نفر طی ۷۲ ساعت گذشته براثر مسمومیت با گاز co خبر داد و گفت: استان تهران و کرمانشاه دارای بیشترین جان باخته براثر مسمومیت با گاز منوکسید کربن بوده‌اند.

«مجتبی خالدی» سخنگوی اورژانس کشور در باره آخرین گزارش مسمومیت با گاز co طی ۷۲ ساعت گذشته گفت: در مجموع طی این مدت ۱۵۴ نفر براثر استنشاق گاز منوکسید کربن دچار مسمومیت شده‌اند که از این تعداد ۱۱۳ نفر به مرکز درمانی منتقل و ۳۱ نفر در محل درمان شده‌اند.

وی با بیان اینکه در این بازه ۱۰ نفر جان خود را نیز از دست داده‌اند، گفت: بیشترین مسمومیت با گاز co در استان‌های فارس با ۳۲ نفر، تهران با ۳۰ نفر، خراسان رضوی با ۲۳ نفر بوده است.

سخنگوی اورژانس کشور همچنین با اشاره به آمار فوت شدگان براثر مسمومیت با گاز co تصریح کرد: استان تهران با ۵ نفر و کرمانشاه با ۲ نفر بیشترین جان باختگان به دلیل مسمومیت با گاز منوکسید کربن را داشتند.