نزاع دسته‌جمعیِ مرگبار در هوراند

فرمانده انتظامی شهرستان اهر از وقوع نزاع دسته جمعی و قتل یک نفر با اسلحه شکاری در هوراند خبر داد و گفت:با تلاش ماموران انتظامی قاتل در کمترین زمان دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.

خبرگزاری فارس: فرمانده انتظامی شهرستان اهر از وقوع نزاع دسته جمعی و قتل یک نفر با اسلحه شکاری در هوراند خبر داد و گفت:با تلاش ماموران انتظامی قاتل در کمترین زمان دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.

قدرت آقاپور اظهار داشت: در پی اعلام مبنی بر بروز درگیری دسته جمعی در یکی از روستاهای شهر هوراند ماموران انتظامی به محل اعلام شده اعزام شدند.

وی در ادامه افزود: با حضور ماموران در محل مشخص شد به دلیل ورود احشام به زمین‌های فردی در یکی از روستاهای هوراند دو خانواده با هم درگیر شده‌اند که بر اثر استفاده از اسلحه شکاری و ضربات قمه یک نفر به قتل رسیده و 11 نفر دیگر زخمی شده که مصدومان برای مداوا به بیمارستان اهر منتقل شدند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: به علت شدت درگیری شخص فرمانده انتظامی و نیروهای انتظامی از شهرستان اهر در محل درگیری و نزاع حضور یافتند و در کمترین زمان قاتل اصلی دستگیر شد.

فرمانده انتظامی اهر افزود: فردی که با استفاده از سلاح شکاری در این نزاع و درگیری اقدام به تیراندازی کرده بود توسط پلیس دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.