آتش سوزی در کارگاه مبل سازی در جنوب تهران با یک مصدوم

تهران-ایرنا- سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آتش سوزی در یک کارگاه مبل سازی در منطقه مرتضی گرد درجنوب تهران خبر داد و گفت: این حادثه با مصدومیت یک کارگر افغان مهار شد.

آتش سوزی در کارگاه مبل سازی در جنوب تهران با یک مصدوم
آتش سوزی در کارگاه مبل سازی در جنوب تهران با یک مصدوم

سید جلال ملکی شامگاه جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ساعت 18:36 امشب حادثه آتش سوزی در خیابان ولیعصر (عج) روستای مرتضی گرد به سامانه 125 اعلام و ماموران 3 ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

وی اظهار کرد: یک کارگاه مبل سازی مسقف به وسعت 300 متر که داخل آن مقدار زیادی چوب؛ تخته و اسکلت های مبل و صندلی و همچنین دستگاههای ساخت مبل و صندلی دچار آتش سوزی شده بود.

ملکی با بیان اینکه آتش درحال سرایت به انبار و کارگاههای مجاور بود ادامه داد: آتش نشانان به سرعت وارد عملیات شده و موفق شدند آتش را در محل مهار و از سرایت به اطراف جلوگیری کنند.

وی خاطرنشان کرد: یک کارگر افغان پیش از رسیدن آتش نشانان توسط همسایگان از محل آتش سوزی خارج و توسط عوامل اورژانس این کارگر بدلیل مصدومیت روانه بیمارستان شد.

به گفته ملکی آتش نشانان در محل حادثه مشغول تخلیه دود و لکه گیری هستند و علت این آتش سوزی توسط کارشناسان آتش نشانی بررسی می شود.