کلاهبرداری در پوشش دکترمرکز فوریت های پزشکی 115

تهران -ایرنا-پلیس آگاهی تهران بزرگ از اقدام شخصی به جعل عنوان مرکزفوریت های پزشکی ومعرفی خود به عنوان پزشک اورژانس مرکز فوریت های پزشکی 115تهران خبرداد.

کلاهبرداری در پوشش دکترمرکز فوریت های پزشکی 115
کلاهبرداری در پوشش دکترمرکز فوریت های پزشکی 115

به گزارش ایرنااز مرکز پلیس آگاهی تهران بزرگ،در 18 مهرماه سالجاری نماینده حقوقی مرکز فوریت های پزشکی با مراجعه به دادسرای ناحیه 5 تهران و طرح شکایتی عنوان داشت که شخصی اقدام به جعل عنوان این مرکز و معرفی خود به عنوان پزشک اورژانس کرده است .

پرونده این موضوع به دستور بازپرس شعبه هشتم دادسرای ناحیه 34 تهران ،در اختیار پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت ودر ادامه رسیدگی به پرونده ، سرانجام محل سکونت روزبه در منطقه جنت آباد شناسایی ، دستگیر و به پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد .

'روزبه' که دارای تحصیلات در مقطع دیپلم است ، در اعترافاتش در خصوص علت معرفی خود به عنوان پزشک اورژانس عنوان داشت : 'به دلیل علاقه ی شدید به لباس اورژانس نسبت به تهیه لباس از سطح شهر اقدام کردم ؛ در زمان اجرای طرح های امدادی از سوی تیم های اورژانس ، با لباس فرم در این طرح ها حاضر می شدم ؛ در آن شرایط اقدام به تهیه عکس از خودم کرده و پس از آن زمانیکه افراد به من مراجعه می کردند ، با نشان دادن این تصاویر خودم را به عنوان پزشک اورژانس معرفی می کردم .

سرهنگ کارآگاه سعدالله گزافی ، رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : با توجه به شناسایی تعدادی از شکات و مالباختگان و اعتراف صریح متهم به کلاهبرداری میلیونی از این اشخاص به بهانه استخدام در مرکزفوریت های پزشکی 115و همچنین با عنایت به شکایت رسمی مرکز اورژانس از متهم ، قرار قانونی از سوی بازپرس پرونده صادر و متهم جهت انجام تحقیقات در اختیار پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.