اعتراف پسر 19 ساله به قتل پدر 60 ساله اش

تهران - ایرنا - پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام کرد: پسر 19 ساله ای که با ضربات چاقو پدر 60 ساله خود را به قتل رسانده بود، به جرم خود اعتراف کرد.

اعتراف پسر 19 ساله به قتل پدر 60 ساله اش
اعتراف پسر 19 ساله به قتل پدر 60 ساله اش

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ، پسر 19 ساله ای که با ضربات متعدد چوب و چاقو، پدرش را به قتل رسانده بود، ساعتی پیش در پایگاه هشتم پلیس آگاهی به ارتکاب این جنایت اعتراف کرد و گفت: جنازه پدر را در کف کمد دیواری منزل در خیابان رودکی دفن کردم.

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعتراف قاتل در پایگاه هشتم حاضر شده و به همراه متهم برای کشف جسد مقتول به محل وقوع جنایت اعزام شدند.

متهم در 15 مهرماه با طرح پرونده فقدان پدرش مدعی شده بود که پدرش صبح روز جمعه برای خرید از خانه خارج شده و دیگر به خانه بازنگشته است.

این درحالیست که متهم در اعترافات اولیه خود گفته بود که روز جمعه، در حالیکه پدرش در حال استراحت بود، از ناحیه سر مورد اصابت چندین ضربه چوب به سر وی زده و چند ضربه چاقو نیز به گردنش زده است.

براساس اعترافات قاتل، در نهایت پس از ارتکاب جنایت، جنازه پدر خود را در کف کمد دیواری منزل دفن و روی آن را با لایه سیمان پوشانده است.

در گزارش پلیس آگاهی تهران بزرگ تصریح شده که اطلاعات تکمیلی در خصوص این ماجرا متعاقبا اعلام خواهد شد.