حوادث رانندگی در آذربایجان شرقی با سه کشته و دو مصدوم

تبریز- ایرنا - مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آذربایجان شرقی گفت: حوادث رانندگی در 24 ساعت گذشته در استان سه کشته و دو نفر زخمی بر جای گذاشت.

حوادث رانندگی در آذربایجان شرقی با سه کشته و دو مصدوم
حوادث رانندگی در آذربایجان شرقی با سه کشته و دو مصدوم

وحید شادی نیا روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: در ساعات اولیه امروز بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی پراید در محور مرند- خوی یک نفر کشته و دو نفر دیگر مصدوم شدند.

وی ادامه داد: با گزارش حادثه به مرکز اورژانس 115 کارشناسان این مرکز به محل اعزام و مرگ یک نفر در محل را تایید و دو مصدوم سانحه را به بیمارستان منتقل کردند.

محور پر تردد و دو طرفه مرند - خوی که تا مرز بازرگان امتداد دارد در شمال غرب آذربایجان شرقی واقع و یکی از حادثه خیز ترین محورهای ارتباطی استان نیز به شمار می رود.

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آذربایجان شرقی گفت: روز گذشته نیز در کمربندی شهرستان تسوج بر اثر برخورد یک دستگاه موتورسیکلت با یک دستگاه کامیونت، موتورسوار 15 ساله در دم جان باخت.

محور تسوج - شبستر در 70 کیلومتری غرب تبریز واقع است.

وی اظهار کرد: همچنین در حادثه ای دیگر در روستای شیرجین از توابع سراب راننده لودر در حین خاک برداری به علت ریزش خاک لودر زیر خاک دفن و در دم جان باخت.

شهرستان سرای با جمعیت 133 هزار نفر در 134 کیلومتری غرب تبریز واقع است.