اسکی برای علاقمندان ورزش های زمستانی ارزان شد

اسکی برای علاقمندان ورزش های زمستانی ارزان شد

مدیرعامل مجموعه توچال از ارزان شدن خدمات ورزش اسکی برای استفاده طیف بیشتری از علاقمندان به ورزش اسکی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی مجموعه تفریحی ورزشی توچال ، سید حسن میریحیایی با اشاره  به اینکه با توجه به اصلاحات و تدابیر انجام شده در پیست اسکی توچال ، امسال این پیست به یکی از استانداردترین پیست های کشور بدل شده است گفت : از ابتدای تابستان تمامی امکاناتمان را بسیج کردیم تا بتوانیم با اصلاح پیست اسکی توچال ، این پیست را مطابق استانداردهای بین المللی آماده کنیم که همین امر باعث شد تا به اذعان کارشناسان فدارسیون اسکی ، امسال این پیست از لحاظ فنی در زمره بهترین پیست های اسکی قرار گیرد .

وی با اشاره به اینکه همین کیفیت بالا درکنارمجاور بودن با پایتخت باعث شده تا این پیست با استقبال بی نظیری از سوی علاقمندان ورزش اسکی روبرو شود گفت : برتری کیفی و فنی پیست در کنار رکورد اولین پیستی که در کشور بازگشایی می شود باعث شده تا امسال استقبال بی نظیری از سوی اسکی بازان حرفه ای و آماتور از این پیست صورت گیرد بطوریکه براساس آمار موجود در طول یک ماهی که از بازگشایی آن می گذرد ، آمار اسکی بازان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ، رشدی ۲۰ درصدی را نشان می دهد.

وی تصریح کرد : همچنین در حال حاضر تیم های ملی اسکی کشورمان اردوی خود را در این مجموعه برپا کرده و در پیست اسکی ایستگاه هفتم برگزار کرده اند.

میریحیایی در بخش دیگری از سخنان خود اتخاذ تدابیری جدید برای برطرف شدن مشکل انتظار اسکی بازان برای سوار شدن به تله کابین  خبر داده و گفت : برای حل مشکل ازدحام و تشکیل صف های طولانی برای سوار شدن به تله کابین ، پس از بررسی های کارشناسی ، از ابتدای فصل اسکی فروش بلیط از ساعت ۶ بامداد آغاز می شود. ضمن آنکه با آماده شدن زیر ساختهای سخت افزاری سایت این مجموعه ، به زودی فروش آنلاین بلیط نیز آغازخواهد شد که همین تدابیر باعث شده تا امسال و از آغاز فصل اسکی تاکنون ، مشکلی در خصوص تشکیل صف های طولانی و ازدحام اسکی باز نداشته باشیم.

مدیرعامل مجموعه تفریحی ورزشی توچال همچنین از کاهش قیمت خدمات ارایه شده در سال جدید خبر داد و گفت : از ابتدای فصل اسکی، بهای بلیط های پیست این مجموعه با اعلام فدارسیون اسکی حدود ۳۰ درصد افزایش پیدا کرد ولی با توجه به فشارهای اقصادی موجود در جامعه و برای بهره مندی طیف بیشتری از علاقمندان به ورزش اسکی از امکانات این مجموعه ، هیات مدیره چند روز قبل مصوب کرد تا قیمت بلیط و خدمات اسکی توچال و بلیط تله کابین به نرخ سال گذشته باز گشته و افزایشی نداشته باشد که همین امر باعث افزایش چشمگیر تعداد اسکی بازان در چند روز گذشته شده است.

وی همچنین در پایان از اختصاص تخفیف های ویژه برای جانبازان ، دانش آموزان و دانشجویان برای استفاده از خدمات این مجموعه خبر داد .