دلیل شکست خانگی بایرن از نگاه مولر و نویر

دو بازیکن باتجربه بایرن مونیخ استفاده نکردن از فرصت ها را دلیل اصلی شکست خانگی برابر بایر لورکوزن دانستند.

ایسنا: به نقل از اسپورت، بایرن مونیخ برای نخستین بار با فلیک تن به شکست داد. بایرن بعد از دو پیروزی پیاپی در بوندسلیگا و دو پیروزی در لیگ قهرمانان اروپا در پنجمین بازی زیر نظر فلیک شکست خورد. باواریای‌ها در هفته سیزدهم رقابت های بوندسلیگا در خانه از بایر لورکوزن پذیرایی کردند و با نتیجه دو بر یک شکست خوردند.

توماس مولر زننده تک گل بایرن بعد از بازی گفت: لورکوزن بازی خوبی را به نمایش گذاشت. آنها بسیار فعال بودند این درحالی بود که ما نتوانسیم بازی همیشگی خود را به نمایش گذاریم و انتظارات را برآورده کنیم. نمی‌توانیم دلیل این نمایش را تفسیر کنیم.

او ادامه داد: فرصت‌های خوبی را روی دروازه حریف خلق کردیم اما نتوانستیم از آنها استفاده کنیم و این دلیل اصلی شکست ما در این دیدار خانگی بود.

مانوئل نویر سنگربان بایرن مونیخ همین دلیل را باعث شکست تیمش در این دیدار خانگی دانست. او گفت: لورکوزن از فرصت های که به دست آورد نهایت استفاده را برد و به همین خاطر هم به پیروزی دست پیدا کرد اما متاسفانه ما از فرصت های که به دست آوردیم استفاده نکردیم و همین هم باعث شد تا شکست خوریم. اگر از فرصت هایمان استفاده می کردیم الان نتیجه دیگری رقم خورده بود.

بایرن مونیخ به شکست در این دیدار خانگی به رده چهارم جدول رده بندی سقوط کرد.