پاسخ احسان حدادی به یاوه‌گویی‌های مسیح علینژاد +عکس

چندی پیش واکنش احسان حدادی، مدال آور المپیکی ایران به اغتشاشات اخیر با هجمه و توهین اپوزیسیون مواجه شد.

احسان حدادی پاسخ احسان حدادی به یاوه‌گویی‌های مسیح علینژاد +عکس

به گزارش جام نیوز ، احسان حدادی، وزرشکار محبوب کشورمان در واکنش به این هجمه ها در صفحه شحصی خود نوشت: «هر چند که نیازی به توضیح ندارد ولی این متن را برای افراد معلوم الحال مینویسم که ندانسته و پیوسته افراد را نقد میکنند هدف از رفتن به شهرهای مختلف ایران از جمله خراسان رضوی ، خراسان شمالی ، زنجان .... انتقال تجربه چندین ساله ورزشیم ، ایجاد انگیزه ، احترام گذاشتن به بزرگتر، پشتکار ، چگونگی تمرین کردن صحیح و......بوده نه دیده شدن در رسانه و..... ولی متاسفانه یک عده افرادی که سالها در کشور برایشان هزینه شده، به آن سوی آب‌ها پناهنده شده اند و افراد داخل کشور را نقد میکنند، و برایشان فرقی نمیکند ورزشکار ، هنرمند و .... اگر این دوستان کشورشان را دوست داشتند هیچ وقت ایران عزیزمان را ترک نمیکردنند؛ چون رفتم همیشه راه آخر است؛ ماندن و تلاش کردن برای آبادانی کشور کار هر کسی نیست.»


حدادی در پایان نوشت: «هیچ کسی دلش برای ما نمیسوزد؛ ما باید خودمان دلمان برای خودمان بسوزد؛ این تمام حرف بنده در زنجان بود.»

عکس/ پست احسان حدادی

افرادی همچون مسیح علینژاد که رسما با آمریکایی ها قرارداد بسته و هزاران دلار دریافت نموده، چند روز پیش علیه احسان حدادی به دلیل عدم حمایت از اغتشاشگران و آشوبگران داستان سرایی کرده و همزمان یکی از سایت های ضدانقلاب هم به این ورزشکار ایرانی توهین نمود. ( بیشتر بخوانید )

106