برخورد کامیون با پژو ۲۰۶، دو کشته داشت

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران از مرگ راننده و سرنشین خودرو سواری ۲۰۶ در سانحه رانندگی و برخورد با یک دستگاه کامیون در محور کیاسر خبر داد .

پایگاه خبری پلیس: رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران از مرگ راننده و سرنشین خودرو سواری ۲۰۶ در سانحه رانندگی و برخورد با یک دستگاه کامیون در محور کیاسر خبر داد .

سرهنگ علیرضا قدمی فت که این حادثه در محور " آق مشهد " شهرستان ساری رخ داد و ماموران پلیس راه کیاسر به همراه ماموران پاسگاه انتظامی "هولار" به محل حادثه اعزام شدند.

وی توضیح داد: ماموران با حضور در محل حادثه در بررسی های اولیه دریافتند، یک دستگاه خودرو کامیون با یک دستگاه پژو ۲۰۶ با ۲ سرنشین به علت نامعلومی با یکدیگر برخورد کردند که در این حادثه هر ۲ سر نشین خودرو سواری به علت شدت جراحات وارده در دم جان باختند و راننده کامیون که مصدوم شده بود به مرکز درمانی انتقال یافت .

سرهنگ قدمی با اشاره به اینکه علت تامه تصادف در دست بررسی کارشناسان پلیس راه قرار دارد به رانندگان وسایل نقلیه توصیه کرد با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی سلامتی خود و دیگران را تضمین کنند.

جاده ساری - کیاسر از محورهای اصلی مازندران است که این استان را به استان سمنان متصل می کند. این محور به علت عبور از داخل جنگل و کوههای البرز دارای شهرت گردشگری است و در کنار جاده کندوان ، هراز و سوادکوه از بار ترافیکی زیادی نیز در ایام تعطیل برخوردار است.