واژگونی پژو پارس در ایلام 3 کشته و زخمی برجای گذاشت

رئیس پلیس راه استان ایلام گفت: در پی واژگونی یک دستگاه پژو پارس در محور کمربندی شرقی ،حوالی تونل دوقلو،به علت تخطی از سرعت، متاسفانه یک نفر کشته و ۲ نفر مجروح شدند.

سرهنگ «رضا همتی‌زاده» اظهار کرد: در پی تماس مردمی با سامانه فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر تصادف یکدستگاه خودرو در محور کمربندی شرقی ،حوالی تونل دوقلو شهر ایلام ، بلافاصله ماموران پلیس راه استان ایلام به محل اعزام شدند.

وی افزود: با حضور مأموران در محل مشخص شد یک دستگاه خودروی پژو پارس به علت تخطی از سرعت مطمئنه واژگون و در این حادثه یک نفر کشته و 2 نفر زخمی شدند.

رئیس پلیس راه ایلام با بیان اینکه مجروحان این حادثه بلافاصله توسط یگان‌های امدادی به مراکز درمانی انتقال داده شدند،یادآور شد:افزایش سرعت و عدم رعایت سرعت مجاز و مطمئنه می‌تواند برای راننده و سرنشینان خودرو بسیار خطرناک و حادثه ساز باشد.

همتی‌زاده تصریح کرد: خواب‌آلودگی، تخطی از سرعت مطمئنه و عدم توجه به جلو از جمله مواردی است که در افزایش خطر حوادث جاده‌ای بسیار موثر است و می طلبد با توجه به کوهستانی و پرپیچ بودن محورهای مواصلاتی استان، رانندگان حتماً با هوشیاری کامل و دوری از هرگونه عجله و شتاب تردد کنند.