دبیرخانه انتفاضه فلسطین: اشغال فلسطین توسط رژیم صهیونیستی نتیجه خیانت دولت انگلیس است

دبیرخانه کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی در بیانیه‌ای اشغال فلسطین توسط رژیم صهیونیستی نتیجه خیانت دولت انگلیس به جهان اسلام دانست.

دبیرخانه انتفاضه فلسطین: اشغال فلسطین توسط رژیم صهیونیستی نتیجه خیانت دولت انگلیس است

- اخبار سیاسی -

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم ، دبیرخانه دائمی کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی، بیانیه‌ای در محکومیت مشروعیت‌بخشی آمریکا به شهرک‌سازی در کرانه باختری سرزمین‌های اشغالی منتشر کرد.

امامی‌کاشانی: دولت نظارت کند گرانی بنزین بقیه کالاها را گران نکند/ حاکمان قرون وسطایی مردم یمن و فلسطین را شهید می‌کنند

امام خامنه ای: اگر وحدت رعایت می‌شد این‌همه مصیبت در دنیای اسلام وجود نداشت/ قضیه‌ی فلسطین، بزرگ‌ترین مصیبت دنیای اسلام است

دبیرخانه انتفاضه فلسطین: مقاومت درس فراموش‌نشدنی به صهیونیست‌ها خواهند داد

متن کامل بیانیه به شرح زیر است:

باسمه‌تعالی

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی با گرامیداشت روز جهانی همبستگی با ملت مظلوم، مبارز و قهرمان فلسطین، اقدام غیر‌قانونی اخیر دولت آمریکا در مشروعیت دادن به شهرک‌سازی و الحاق شهرک‌های صهیونیستی در کرانه غربی اشغالی را به شدت محکوم می‌کند.

تداوم گرامیداشت روز جهانی همبستگی با ملت فلسطین که سرزمین و وطن آنها توسط مهاجرین اشغالگر صهیونیستی اشغال شده است، خود پیام مهمی به آمریکا، رژیم صهیونیستی و حامیان آنها است که افکار عمومی جهان، فلسطین را کشوری اشغال شده توسط صهیونیست‌ها و نتیجه خیانت دولت انگلیس به جهان اسلام می‌دانند و در کنار ملت فلسطین از حق آنها برای تحقق مطالبات مشروع از طریق مقاومت و یا برگزاری همه‌پرسی در میان ساکنان اصیل حمایت می‌کنند.

انتهای پیام/