تشکر سلیمی‌نمین از اقدام سردبیر روزنامه سازندگی در انتشار نقد نامه 77 نفر

عباس سلیمی‌نمین از سردبیر روزنامه سازندگی به دلیل انتشار نقد نامه 77 نفر و فاصله‌گذاری با آنها تشکر کرد.

تشکر سلیمی‌نمین از اقدام سردبیر روزنامه سازندگی در انتشار نقد نامه 77 نفر

- اخبار سیاسی -

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم ، چهارشنبه گذشته عباس سلیمی‌نمین کارشناس مسائل سیاسی در جدیدترین پاسخ خود به محسن امین‌زاده فعال سیاسی اصلاح‌طلب که در ادامه‌ی مناظره‌ی قلمی این دو درباره‌ی ماجراهای ایران و طالبان در سال 77 انجام می‌شد، ذیل نقد نحوه‌ی سیاست‌ورزی اصلاح‌طلبان رادیکال نقدهایی را نیز نسبت به نامه اخیر 77 نفره اصلاح‌طلبان تندرو درباره آشوبهای اخیر اختصاص داده بود.

روزنامه سازندگی در شماره روز پنج‌شنبه خود نیمی از نامه‌ی آقای سلیمی‌نمین را که صرفاً به ماجرای ایران و طالبان اختصاص داشت، منتشر کرد و به نظر می‌رسید که از انتشار بخش دوم نامه اجتناب کرده است؛ با این حال در شماره امروز شنبه(9 آذر 98) این روزنامه بخش دوم این نقد نیز منتشر شده است.

آقای عباس سلیمی‌نمین در همین زمینه در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم ضمن تشکر از آقای محمد قوچانی سردبیر روزنامه سازندگی برای انتشار این بخش گفت که هرگونه فاصله‌گذاری و مرزبندی با اقدامات غیرمنطقی و رادیکال در حوزه سیاسی، به‌ویژه اقداماتی که بستر را برای اغتشاش و ناامنی و خسارت به منافع ملی فراهم می‌کند، شایسته قدردانی و تأیید است.

به گزارش تسنیم، روزنامه سازندگی هفته گذشته در گفتگویی با حسین مرعشی سخنگوی کارگزاران نیز محتوای بیانیه 77 نفره را که به نام اصلاح‌طلبان منتشر شده بود، رد کرد و گفت که آنها مواضع شخصی این افراد است.

انتهای پیام/