لازم باشد کاخ سفید را بر سر آمریکا خراب می‌کنیم

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: دشمن امروز تنها از بسیجیان ایران عصبانی نیست بلکه از حشدالشعبی، حزب‌الله و انصارالله یمن نیز عصبانی است و بداند اگر لازم باشد بسیج لندن و واشنگتن نیز سر بلند خواهد کرد و کاخ سفید را بر سرتان خراب می‌کند.

 عبدالله حاجی‌صادقی لازم باشد کاخ سفید را بر سر آمریکا خراب می‌کنیم

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز ، حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی‌صادقی در آئین گرامیداشت شهدای امنیت و مدافعان ملت اظهار داشت: در شهادت باید خدا را شکر کرد زیرا که شهدای ما مورد فضل و عنایت الهی قرار گرفتند و کسی که در دفاع از انقلاب مظلومانه در برابر فتنه‌گران و برای هدایت آن‌ها شهید شود نشانگر عنایت خداست.

وی با اشاره به جدایی مردم از اغتشاشگران در آشوب‌های اخیر افزود: منطق شهدای ما دفاع از دین خدا و تبدیل تهدیدها به فرصت‌هاست در جریانات اخیر مردم تهدید دشمن را با وجود برنامه‌ریزی‌های دشمن برای اواخر سال 98 تبدیل به فرصت کردند.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: دشمن به این جمع‌بندی رسیده که هیچ کشور و دشمنی توانایی از بین بردن انقلاب اسلامی ایران را ندارد، لذا از فرصت اعتراضات برای ضربه زدن به اسلام سوءاستفاده می‌کند.

حاجی‌صادقی ادامه داد: با توجه به جایگاه و مقام ملت در انقلاب اسلامی باید بگوییم درود خدا بر این مردم و امتی که هم دارای استقامت فکری و هم استقامت عملی هستند.

وی با بیان اینکه مردم به‌واسطه استقامت فکری فتنه را فهمیدند اضافه کرد: مردم ما از گرانی، تبعیض، عدم صداقت و عملکرد بعضی مدیران دلی پر از درد و آمادگی داشتند که فریاد بزنند اما چون ممکن بود دشمن سوءاستفاده کند سکوت کردند و به‌سمت اسلام و انقلاب بازگشتند.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی حامیان اقتدار و امنیت اضافه کرد: حضور مردم در این مدت یادآور آیه‌ای از سوره حجرات است که براساس آن مردم به‌محض اینکه پیام رهبری خود را شنیدند خشم ناشی از کمبودها را درون خود ریختند.

حاجی‌صادقی با اشاره به استقامت عملی مردم تأکید کرد: مردم ما با تحمل سختی‌ها و مشکلات استقامت عملی خود را نیز به‌خوبی نشان دادند.

وی ادامه داد: شهید به‌واسطه استقامت عملی ذلّت در برابر دشمنان را تحمل نکرد و باور ما بر این است که در برابر دشمن کمین‌کرده باید هوشیار بود و برای نگه‌داشت اسلام و انقلاب کوشش کرد.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران تصریح کرد: در اغتشاشات اخیر ظرف 48 ساعت دشمن جنایات بسیاری را مرتکب شد و به اموال مردم هجوم برد و فکر می‌کرد می‌تواند از صبوری مردم استفاده کند اما مردم ما به‌محض شنیدن پیام مقام معظم رهبری صف خود را از آشوبگران جدا کردند و در واقع پیام رهبر باعث آگاهی مردم شد.

حاجی‌صادقی ادامه داد: دشمنان انقلاب باید بدانند ما تا این جوانان، سپاه، بسیج، نیروهای مسلح و مردم را داریم همواره تهدیدها را تبدیل به فرصت خواهیم کرد چرا که معنای بسیج تبدیل تهدید به فرصت است؛ لذا امیدواریم مردم در گام دوم انقلاب با ولایتمداری و بصیرت که حلال تمامی مشکلات است گام‌های بیشتری بردارند.

وی با بیان اینکه "ما مظلومانه و با قاطعیت در دفاع از انقلاب ایستاده‌ایم و نخواهیم گذاشت دست دشمن به‌سمت رهبرمان دراز شود" گفت: پیام ما به مسئولان نظام جمهوری اسلامی در همه قوا این است که مسئولیت در نظام اسلامی فرصتی برای خدمتگزاری است و باید قدر رهبری و مردم را بدانید.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران ابراز کرد: ما از مسئولان می‌خواهیم نسبت به رهبری فرمانبر باشند، در شرایط فعلی مردم ما از کمبودها شاکی نیستند بلکه از تبعیض‌ها ناراضی هستند.

حاجی‌صادقی همچنین گفت: دشمن آمده بود که سرمایه‌های کشور را نابود کند و نه‌تنها اموال دولتی بلکه سرمایه‌های ملی را هدف قرار داده بود.

وی تأکید کرد: منافقان و سلطنت‌طلب‌ها آرزوی اینکه یک روز در این کشور بتوانند عرض اندام کنند را به گور می‌برند و استکبار بداند ما تا پای مرگ با ایادی استکبار در مبارزه هستیم و آرام نمی‌نشینیم.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران افزود: ما ملت ایران با شهدا و امام شهیدان و خدای خود پیمان می‌بندیم که تا نابودی استکبار و استقرار پرچم عدل الهی و حاکمیت حجت خدا از پای نخواهیم ایستاد.

حاجی‌صادقی در پایان خاطرنشان کرد: دشمن امروز تنها از بسیجیان ایران عصبانی نیست بلکه از حشدالشعبی بسیج عراق، از حزب‌الله بسیج لبنان، از رزمندگان سوریه و از انصارالله یمن نیز عصبانی است و باید بداند که اگر روزی لازم باشد بسیج لندن و واشنگتن نیز سر بلند خواهد کرد و کاخ سفید را بر سرش خراب خواهد کرد.

تسنیم