مرگ 3 سرنشین 206 در بازگشت از عروسی

رئیس پلیس راه استان از تصادف مرگبار یک خودروی پژو 206 با کامیون و مرگ در دم سه جوان در محور کویری دامغان جندق خبر داد.

سرهنگ تقی کبیری ضمن انتقاد شدید از کوتاهی دستگاه‌های مرتبط در تعریض این جاده اظهار کرد: ساعت یک بامداد جمعه 8 آذر، وقوع یک فقره سانحه در جاده کویری و دوطرفه دامغان جندق به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام شد.

وی افزود: ماموران پلیس راه پس از اعزام به محل سانحه در کیلومتر 5 این جاده و حضور در صحنه تصادف با صحنه‌های دل‌خراشی مواجه شدند.

به گفته سرهنگ کبیری، برخورد شاخ به شاخ سواری پژو 206 با یک دستگاه کامیون رنو، متاسفانه مرگ در دم سرنشینان 206 که هر سه، جوان و اهل دامغان بودند را رقم زد.

وی با بیان این که سرنشینان خودرو در راه بازگشت از مراسم عروسی بودند که دچار این سانحه مرگبار شدند از بی‌توجهی‌های دستگاه‌های مرتبط در تعریض جاده دو طرفه دامغان جندق به شدت انتقاد کرد.

رئیس پلیس راه استان سمنان با بیان این که در همین روزهای اخیر این تصادف، چندمین سانحه مرگباری است که در جاده دامغان جندق رخ می‌دهد از پیگیری‌های مستمر برای رفع مشکلات این جاده کم عرض خبرداد و تصریح کرد: بارها به مسئولان و دستگاه‌های مرتبط اعلام کرده‌ایم که عملیات تعریض این محور که حجم تردد در آن بسیار بالاست باید با سرعت بیشتری انجام شود اما با وجود این تاکیدات و توصیه‌های کارشناسانه هنوز در عمل اتفاق چندانی نیفتاده است.

به گزارش پلیس سمنان، محور کویری دامغان جندق یکی از محورهای پرتردد و حادثه‌خیز در این استان کویری است.