2 مأمور قلابی به دام افتادند

مأموران گشت انتظامی برای بررسی بیشتر دستور توقف خودرو را اعلام کردند و سپس در یک عملیات پلیسی موفق شدند خودروی متهمان را توقیف و راننده و سرنشین خودرو را دستگیر کنند.

دو تبهکار که به عنوان مأمور از افراد زورگیری می‌کردند، دستگیر شدند.

سرهنگ «افشین منافی» فرمانده گشت انتظامی یگان امداد پایتخت گفت: مأموران واحد گشت انتظامی قرارگاه شرق هنگام گشت‌زنی در محدوده خیابان مولوی متوجه رفتارهای مشکوک راننده و سرنشین یک دستگاه خودروی سواری سمند شدند و مدتی این خودرو را تحت مراقبت قرار دادند.

فرمانده گشت انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه سرنشین خودرو یک دستگاه بیسیم در دست داشت و سعی می‌کرد سایر افراد متوجه بیسیم وی شوند، عنوان کرد: با مشاهده یک دستگاه بیسیم در دست سرنشین خودرو ظن پلیس نسبت به آنها افزایش یافت.

منافی افزود: مأموران گشت انتظامی برای بررسی بیشتر دستور توقف خودرو را اعلام کردند و سپس در یک عملیات پلیسی موفق شدند خودروی متهمان را توقیف و راننده و سرنشین خودرو را دستگیر کنند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در بازرسی از خودرو متهمان یک دستگاه بیسیم، یک عدد چراغ‌گردان پلیسی و تعدادی کارت عابربانک به نام افراد مختلف و مقداری وجه نقد کشف شد. وی ابراز کرد: هر دو متهم برای سیر مراحل قانونی و تحقیقات تکمیلی در اختیار عوامل پلیس پیشگیری قرار گرفتند.