عامل آتش زدن 2 فروشگاه زنجیره‌ای کرج بازداشت شدند

فرمانده انتظامی استان البرز از بازداشت آشوبگرانی خبر داد که فروشگاه‌های زنجیره‌ای معروف را آتش زده بودند.

عامل آتش زدن 2 فروشگاه زنجیره‌ای کرج بازداشت شدند

- اخبار اجتماعی -

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سردار عباسعلی محمدیان با اعلام خبر بازداشت چند عامل اغتشاشات اخیر در کرج، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: در جریان اعتراضات مردمی مبنی بر افزایش قیمت بنزین که با سناریوسازی عوامل خارجی و اجرای آن توسط عده‌ای خودفروخته تبدیل به اغتشاش خیابانی و چپاول اموال عمومی و خصوصی شد، تعدادی از این اغتشاشگران در منطقه "کیانمهر کرج" با حمله به فروشگاه‌های زنجیره‌ای اقدام به سرقت وسایل آن کرده بودند.

فرمانده انتظامی استان البرز ادامه داد: مأموران پلیس امنیت عمومی استان البرز با انجام اقدامات اطلاعاتی پیچیده و بکارگیری موارد پلیسی، موفق به شناسایی سه نفر از عناصر اصلی اغتشاشات منطقه "کیانمهر" شده و متهمان را با هماهنگی مقام قضایی در چندین عملیات جداگانه متهمان دستگیر کردند.

وی افزود: این متهمان علاوه بر تحریک جوانان و نوجوانان به اغتشاش و تخریب اموال عمومی، از این تحرکات سوء‌استفاده کرده و به مراکز خرید و فروشگاه‌های "رفاه و امیران" حمله‌ور شده و اقدام به چپاول وسایل آنها کرده بودند.

به گفته محمدیان، بررسی‌های مأموران حاکی از گرایش و وابستگی این افراد به عناصر سلطنت‌طلب دارد که با هدف غارت اموال عمومی و ناامن کردن فضای جامعه اقدام به تخریب و آتش زدن فروشگاه‌ها و سرقت آنها کردند.

این مقام انتظامی ادامه داد: در بازرسی از مخفیگاه این متهمان، مقادیر زیادی اموال مسروقه که در جریان اغتشاشات به سرقت رفته بودند، کشف شد.

فرمانده انتظامی استان البرز تأکید کرد: نیروی انتظامی به عنوان متولی اصلی تأمین امنیت، با شناسایی عوامل اصلی ناآرامی‌های اخیر، با شدت با اینگونه افراد برخورد خواهد کرد.

تخریب شیشه بانکها توسط "زن جوان" در خیابان پیروزی و میدان شهدا

نیروهای مسلح به یکی از خشونت‌بارترین شرارتهای توطئه‌افکنان بعد از انقلاب پایان دادند

انتهای پیام/