قدرت بازدارندگی ایران توان رقابت را از دشمنان گرفته است

مردم و بسیجیان اجازه ایجاد اختلال در کشور را به دشمن ندادند

ری- جانشین فرمانده کل سپاه گفت: مردم و بسیجیان اجازه ایجاد اختلال در کشور را به دشمن ندادند.

به گزارش خبرنگار مهر ، سردار علی فدوی عصر پنج شنبه در آئین گرامیداشت شهدای مدفون در آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) و شهدای مدافع حرم شهرستان ری طی سخنانی با اشاره به اینکه کشور و ملت ما به توان قدرت بازدارندگی رسیده‌ است اظهار داشت: قدرت بازدارندگی ایران توان رقابت را از دشمنان گرفته است.

فدوی با تاکید بر مقام والای شهدا و خانواده آنها و خشنودی خداوند از دوستداران اهل بیت شهدا گفت: خشنودی و رضایت خانواده شهدا منجر به خشنودی و رضایت خداوند می شود، همانطور که در مجمع البیان آمده است که تواب شهادت برای شهدا قابل شمارش نیست و شهیدی که در راه خدا جهاد می کند به اذن خدا از آتش رهانیده می شود.

وی افزود: شهدا گرانبهاترین دارایی یعنی جانشان را برای دفاع از دین و انقلاب داده اند و به همین دلیل است که خداوند به افرادی که نگاه ویژه ای دارد مقام شهادت را نصیبشان می کند و به تبعیت از این عزت در پیشگاه خداوند، پدر و مادر شهیدان نیز نزد خداوند عزیز هستند و مورد شفاعت شهدا قرار خواهند گرفت.

جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به اغتشاشات و آشوب های اخیر که به دنبال اصلاح قیمت سوخت در کشور برپا شد عنوان داشت: اشرار و معاندین سعی داشتند امنیت کشور را مختل کنند و تعدادی از جوانان بسیجی و متعهد و همه مردم در مقابل آنان ایستادند و به شهادت نیز رسیدند و دشمن به خوبی به این درک رسید که مردم پای کار انقلاب تا پای جان می مانند.

فدوی گفت: ملت مومن و ولایت مدار ایران نشان دادند که کشور و ملت ما به توان بازدارندگی رسیده است و هیچ کشوری توان مقابله با ما را ندارد .