کنسرت ایهام در سالن میلاد برگزار می‌شود

گروه موسیقی ایهام در تازه‌ترین دور فعالیت‌های خود روز شنبه بیست و سوم آذرماه تازه‌ترین کنسرت خود را در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌کند.

مهر: گروه موسیقی «ایهام» متشکل از زانیار خسروی و مازیار لشنی در تازه‌ترین دور فعالیت‌های خود روز شنبه بیست و سوم آذرماه تازه‌ترین کنسرت خود را در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می‌کند.

«ایهام» در سالن میلاد نمایشگاه کنسرت می‌دهد

این کنسرت ساعت ۱۹ و ۲۲ روز شنبه ۲۳ آذرماه با قیمت بلیت ۷۰ تا ۱۸۵ هزار تومان میزبان طرفداران خواهد بود.

گروه موسیقی «ایهام» متشکل از زانیار خسروی و مازیار لشنی سال ۱۳۹۶ موجودیت خود را با انتشار کلیپ «بغض» با بازی امیر آقایی، ویشکا آسایش و مانیا علیجانی در فضای موسیقی پاپ اعلام کرد. این قطعه که در فضای موسیقی تلفیقی تولید شده بود، چند روز بعد از انتشار با استقبال مخاطبان مواجه شد و توانست فضای موسیقایی این مجموعه را به شنونده معرفی کند.

تولد این گروه موسیقی در شرایطی بود که پیش از آن زانیار خسروی بیشتر به عنوان خواننده‌ای با گروه سنی مخاطبان نوجوان شناخته می‌شد اما او با حضور در گروه «ایهام» تلاش کرد تا با همراهی مازیار لشنی که عمدتاً فعالیت خود را در حوزه موسیقی اصیل ایرانی انجام می‌داد، فضایی را خلق کنند تا طیف گسترده‌تری از مخاطبان را دربر گیرد.

«چشمانت آرزوست»، «دریا»، «نگار»، «جانا»، «دنیای بعد تو»، «حال من»، «وای از این حالم»، «خدا نگهدار»، «بزن باران» از جمله آثاری هستند که تاکنون در قالب تک آهنگ به طرفداران ارائه شده است.