گلابی یا موگرینی/ واقعیت داستان چیست

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی

این روزها عکس های خروجی از مجلس صرفا جنبه منفی بافی پیدا کرده و بعضی از عکاس ها صرفا بدنبال گرفتن سوژه هستند شاید گفته شود کار عکاس همین است !

اما مجلس هیچ نکته مثبتی ندارد ؟ و واقعا تخریب چهره مجلس به نفع کیست؟ من اعتقاد دارم مجلس شورای اسلامی می بایست اطاق شیشه ای باشد و همه ملت بر آن نظارت داشته باشند و حضور خبرنگاران و عکاسان هم الزامی و مورد غنیمت است اما با توجه به اتفاقات اخیر صحبت هایی در داخل صحن بین چند تن از نمایندگان مطرح شد و پس از طرح گزینه های مختلف مقرر شد درخواست گردد نشستی بین هیئت رئیسه و خبرنگاران برگزار و هماهنگی بیشتری برقرار شود هم مشکلات و سختی های کار نمایندگی بیشتر تبیین شود و هم خبرنگاران بتوانند به رسالت خودشان که همانا اطلاع رسانی است بهتر بپردازند صرف میوه و غذا در داخل صحن فارغ از اینکه خارج از عرف و قواعد عمومی صحن است به بهداشت عمومی و سلامت نمایندگان لطمه و آسیب وارد می کند

کسی دفاع از اینگونه اقدامات نمی کند و چه بهتر بود ان سلفی و عکس یادگاری با خانم موگرینی گرفته نمی شد ولی پرداختن بیش از حد به این موضوعات قطعا دیگر دلسوزی و ارشاد و امر به معروف نیست !!

هیچکس هم قائل به محدود کردن یا کم کردن خبرنگاران نیست ! و هیچگونه طرح و درخواستی هم صورت نپذیرفته و نخواهد پذیرفت ولی هماهنگی و رعایت شئونات از سوی همگان اعم از نمایندگان مجلس و عکاسان و خبرنگاران و بقول امروزی ها رعایت پروتکل های منعقده الزامی است !

بنابراین تمامی اظهارات به نقل از بنده خارج از این مکتوبه  کذب محض است و تکذیب می شود و صرفا در مذاکره با یکی دو تن از دوستان خبرنگار و نقد و بررسی اتفاقات این ایام و مشورت در مورد تصمیم متخذه داخلی بین چند نماینده متاسفانه مورد بی اخلاقی یکی از شنونده ها قرار گرفت و با شاخ و برگ دادن به ان سعی نموز خبر ساز روز شود! که اینگونه هم شد و اتفاقا تایید مصداق سوژه منفی بر علیه مجلس است ! که ان شاالله با این یادداشت ابعاد قضیه روشن شود.