توضیحات فرماندار در مورد تیر اندازی در بانک ملی شهرستان ایذه

اهواز- ایرنا- فرماندار شهرستان ایذه در استان خوزستان در خصوصی درگیری روز چهارشنبه در بانک ملی این شهرستان که منجر به تیراندازی توسط مامور بانک شد توضیحاتی ارائه کرد.

توضیحات فرماندار در مورد تیر اندازی در بانک ملی شهرستان ایذه
توضیحات فرماندار در مورد تیر اندازی در بانک ملی شهرستان ایذه

محسن بیرانوند روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: یک فردی که ورزشکار و استاد دانشگاه است روز چهارشنبه برای انجام کارهای بانکی به بانک ملی ایذه مراجعه کرده که با یکی از متصدیان بانک به صورت لفظی درگیر می شود.

وی اظهار داشت: این فرد که به دلیل مرخصی ساعتی متصدی بانک که مسئول پیگیری کارهای وی بوده معطل شده بود به محض آمدن متصدی بانک با وی درگیر شده و با مشت به گردن کارمند بانک زده و باعث بیهوش شدن او می شود.

فرماندار ایذه اضافه کرد: متعاقب درگیری این فرد با متصدی باجه بانک مردم از این درگیری ناراحت شده و با فرد ضارب درگیر می شوند که در این حین مامور انتظامی حاضر در بانک برای نظم بخشیدن به بانک اقدام به شلیک یک تیر مشقی می کند و آرامش را در بانک برقرار می کند.

وی گفت: فرد ضارب بلافاصله دستگیر و تحویل مقامات قضائی می شود و کارمند بانک نیز برای ادامه درمان به بیمارستان منتقل می شود.

بیرانوند هر گونه خبر تیراندازی و یا سرقت از این بانک را تکذیب کرد و گفت: حتی این درگیری ساختگی نبوده و هیچ فردی قصد سرقت از بانک را هم نداشته است.

وی گفت: این درگیری قبل از ظهر امروز بوده و در حال حاضر تمام امور بانکی به صورت عادی در این بانک در حال انجام است.

گزارش مشکل
بانک ملیایذهایذه