طباطبایی: نه فردی به مجموعه کاراته اضافه شده و نه هروی از سرمربیگری استعفا داده است

رئیس فدراسیون کاراته گفت: نه فردی به مجموعه کاراته اضافه شده و نه سید شهرام هروی از سمت سرمربیگری تیم ملی استعفا داده است.

طباطبایی: نه فردی به مجموعه کاراته اضافه شده و نه هروی از سرمربیگری استعفا کرده است

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، سید حسن طباطبایی اظهار داشت: تغییرات و رفت و آمدهای مدیریتی در هر سازمان یا فدراسیون ورزشی امری طبیعی است و گاهی برای بهبود شرایط نیاز است تغییراتی انجام شود اما تا بدین لحظه نه فردی به مجموعه کاراته اضافه شده و نه سید شهرام هروی از سمت سرمربیگری تیم ملی استعفا کرده است. هروی تا پایان المپیک 2020 توکیو سرمربی تیم ملی کاراته است و در تمرینات تیم ملی نیز شرکت می‌کند.

وی افزود: هیچ چیز برای فدراسیون کاراته مهمتر از آرامش تیم ملی نیست. در سایه همین آرامش بوده که تیم ملی توانسته نتایج خوبی را بدست آورد. در این بین زحمات کادرفنی و ملی‌پوشان بر هیچ کس پوشیده نیست. آنها تا به امروز در مسیر کسب سهمیه المپیک 2020 عملکرد خوبی داشته‌اند و باید از این پس نیز تمام توجه شان به مسائل فنی و پرهیز از حواشی باشد.

رئیس فدراسیون کاراته خاطرنشان کرد: تمرینات تیم ملی با حضور سید شهرام هروی تا روز سه‌شنبه ادامه خواهد داشت و سپس ملی پوشان برای حضور در هفتمین دوره رقابت های لیگ جهانی، راهی مادرید اسپانیا می شوند.

غیبت مشکوک هروی در تمرین تیم ملی کاراته پس از شایعه بازگشت آشوری/ احتمال استعفای آقای هت‌تریک

انتهای پیام/