پهلوگیری نخستین کشتی 32 هزار تنی برنج ‌در بندر بوشهر/ 4 کشتی دیگر تا پایان سال پهلو می‌گیرد‌

گروه استان‌ها ـ مدیر‌کل غله و خدمات بازرگانی استان بوشهر از رونق گرفتن بندر تجاری بوشهر خبرداد و گفت: در این راستا نخستین کشتی حامل کالای اساسی در اسکله بندر بوشهر به ظرفیت 32 هزار تن برنج پهلو می‌گیرد.

پهلوگیری نخستین کشتی 32هزارتنی برنج ‌در بندر بوشهر/ 4 کشتی دیگر تا پایان سال پهلو می‌گیرد‌

- اخبار استانها -

سید محمد هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر ، با بیان اینکه کالاهای اساسی در انبارهای استان ذخیره‌سازی شده اظهار داشت: به‌منظور تأمین کالای مورد نیاز مردم‌، اکنون برنج و دیگر اجناس در حال توزیع  است.

وی از پهلوگیری نخستین کشتی تأمین کالاهای اساسی در بندر بوشهر خبر داد و بیان کرد: برای ذخیره‌سازی و تأمین کالاهای اساسی طی روزهای آینده نخستین کشتی حامل برنج به‌ظرفیت 32 هزار تن در اسکله بندر بوشهر پهلو می‌گیرد.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان بوشهر با تأکید بر رونق یافتن بندر بوشهر خاطرنشان کرد: با تخلیه نخستین کشتی حامل 32 هزار تن برنج در اسکله بندر بوشهر، این بندر پس از شش سال در امر تخلیه کالاها رونق می‌گیرد.

هاشمی، با ابراز اینکه تردد کشتی‌های بزرگ در بندر بوشهر پس از تخلیه کشتی 32هزارتنی ادامه دارد تصریح کرد: طبق برنامه‌ریزی انجام‌شده تا پایان امسال 4 فروند کشتی دیگر حامل کالاهای اساسی برای تخلیه در بندر بوشهر پهلو می‌گیرد.

بوشهر| تنها راه مقابله با تحریم‌های ظالمانه آمریکا رونق تولید است

قیمت انواع میوه، مواد پروتئینی و حبوبات در بوشهر؛ یکشنبه 3 آذرماه + جدول

هیچ مانعی روند اجرای پروژه‌های عمرانی و کلیدی استان بوشهر را کُند نمی‌کند‌

وی با تأکید به اینکه کالاهای مورد نیاز و اساسی مردم در انبارها، ذخیره‌سازی شده است افزود: هیچ نگرانی در تأمین کالاهای اساسی بر اساس قیمت مصوب در استان بوشهر وجود ندارد و تمام اجناس اساسی در حال توزیع است.

انتهای پیام/190/ش