انفجار گاز درواحد مسکونی 3 نفر را راهی بیمارستان کرد

تهران-ایرنا- سخنگوی سازمان آتش نشانی Ùˆ خدمات ایمنی شهرداری تهران از حادØÙ‡ انفجار گاز در یک واحد 70 متری دربلوار فردوس خبر داد Ùˆ گفت: در این حادØÙ‡ 3 مرد بدلیل سوختگی Ùˆ مصدومیت راهی بیمارستان شدند.

تهران-ایرنا- سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حادثه انفجار گاز در یک واحد 70 متری دربلوار فردوس خبر داد و گفت: در این حادثه 3 مرد بدلیل سوختگی و مصدومیت راهی بیمارستان شدند.

انفجار گاز درواحد مسکونی 3 نفر را راهی بیمارستان کرد
انفجار گاز درواحد مسکونی 3 نفر را راهی بیمارستان کرد

سید جلال ملکی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ساعت 12 امروز (یکشنبه) حادثه انفجار در یک ساختمان مسکونی در بلوار فردوس به سامانه 125 اعلام و ماموران 2 ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

وی بیان کرد: در طبقه اول یک ساختمان 8 طبقه 18 واحدی و در یک واحد 70 متری بدلیل انجام عملیات ایزوگام ونشت گاز از یک کپسول خانگی انفجار شدیدی روی داد.

ملکی با بیان اینکه بر اثر این انفجار تمامی در و پنجره های این واحد مسکونی و واحدهای کناری تخریب شد خاطرنشان کرد: در این حادثه 3 مرد که در محل حادثه حضور داشتند توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند.

وی با بیان اینکه این انفجار منجر به آتش سوزی نشد گفت: آتش نشانان پس از ایمن سازی لازم در ساعت 13:12 به این عملیات پایان دادند.