تعداد مصدومان حادثه نشت گاز کلر در دزفول 362 نفر اعلام شد

دزفول - ایرنا - رئیس مرکز مدیریت Ø­ÙˆØ§Ø¯Ø Ùˆ فوریت های پزشکی خوزستان گفت : تعداد افراد مصدوم ناشی از نشت گاز کلر در دزفول به 362 نفر رسید.

دزفول - ایرنا - رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی خوزستان گفت : تعداد افراد مصدوم ناشی از نشت گاز کلر در دزفول به 362 نفر رسید.

تعداد مصدومان حادثه نشت گاز کلر در دزفول 362 نفر اعلام شد
تعداد مصدومان حادثه نشت گاز کلر در دزفول 362 نفر اعلام شد

نشت گاز کلر حوالی ساعت 21شنبه شب در تماس چند شهروند دزفولی در اطراف میدان رودبند و پل سوم این شهر اطلاع رسانی شد.

آلودگی ناشی از نشت گاز کلر در دزفول ساعت یک بامداد روز یکشنبه مهار شد.

به گزارش ایرنا شهیار میرخشتی صبح دوشنبه اعلام کرد:مصدومان حادثه نشت گاز دچار مشکل تنفسی شده بودند که توسط اورژانس 115 و سایر دستگاه های امدادی به بیمارستان و مراکز درمانی دزفول و اندیمشک منتقل شدند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی دزفول نیز به ایرنا گفت:اکثر این افراد از بیمارستان و مراکز درمانی مرخص شدند.

به گفته یوسف پریدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول مرگ مردی 50 ساله که گفته می شود ناشی از استنشاق گاز کلر بوده همچنان در دست بررسی و تاکنون قطعا تائید نشده است.

گزارش خبرنگار ایرنا از بیمارستان بزرگ دزفول حاکیست تعدادی از مسئولان شهرستان دزفول از جمله شهردار ، فرمانده انتظامی ، مدیر عامل سازمان آتش نشانی و رئیس جمعیت هلال احمر دزفول و نیز تعدادی از ماموران آتش نشانی جزء مصدومان این حادثه می باشند که آنان نیز از بیمارستان مرخص شدند.

نشت گاز کلر در دزفول از سه سیلندر موجود در انبار شرکت آبیاری قدیم دزفول در اطراف پل سوم دزفول رخ داد که مهار آن حدود چهار ساعت به طول انجامید.

/14846068

گزارش مشکل
گاز کلردزفولگاز