مهار آتش سوزی یک انبار پارچه در تهران با یک مصدوم و 20 نجات یافته

تهران- ایرنا- سخنگوی سازمان آتش نشانی Ùˆ خدمات ایمنی شهرداری تهران از آتش سوزی در یک انبار پارچه در چهارراه ولیعصر(عج) خبر داد Ùˆ گفت: در این حادØÙ‡ یک خانم دچار دود گرفتگی شد Ùˆ با تلاش آتش نشانان حدود 20 نفر از محل حادØÙ‡ بسلامت خارج شدند.

تهران- ایرنا- سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آتش سوزی در یک انبار پارچه در چهارراه ولیعصر(عج) خبر داد و گفت: در این حادثه یک خانم دچار دود گرفتگی شد و با تلاش آتش نشانان حدود 20 نفر از محل حادثه بسلامت خارج شدند.

مهار آتش سوزی یک انبار پارچه در تهران با یک مصدوم و 20 نجات یافته
مهار آتش سوزی یک انبار پارچه در تهران با یک مصدوم و 20 نجات یافته

سید جلال ملکی عصر شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ساعت 11 امروز حادثه آتش سوزی یک ساختمان در چهارراه ولیعصر (عج) به سامانه 125 اعلام و ماموران 4 ایستگاه آتش نشانی به همراه نردبان، تشک نجات و خودرو تنفسی به محل حادثه اعزام شدند.

وی بیان کرد: در زیرزمین یک ساختمان 5 طبقه به وسعت 300 متر که به انبار پارچه تبدیل شده بود آتش کاملا شعله ور و در حال سرایت به ساختمان بود.

ملکی با بیان اینکه تمامی طبقات این ساختمان به کارگاههای تولید پوشاک تبدیل شده بود ادامه داد: آتش نشانان در میان دود غلیظ و شعله های آتش و در یک شرایطی سخت وارد مقابله با آتش شدند و موفق شدند آتش را در محل مهار و از سرایت به طبقات جلوگیری کنند.

وی با بیان اینکه 2 تا 3 نفر از طبقات بالایی این ساختمان 5 طبقه از سوی آتش نشانان تقاضای کمک داشتند خاطرنشان کرد: آتش نشانان با استفاده از نردبان این افراد را به سلامت خارج کردند و با تلاش آتش نشانان حدود 20 نفر از افراد حاضر در این ساختمان به سلامت و بدون هیچ مصدومیت خارج شدند.

به گفته ملکی در این حادثه تنها یک خانم دچار دود گرفتگی شد که عوامل اورژانس این مصدوم را به مراکز درمانی منتقل کردند و علت این آتش سوزی در دست بررسی کارشناسان سازمان آتش نشانی قرار دارد.