ادامه امدادرسانی به سیل زدگان گلستان/آخرین آمار تلفات 2 فوتی و 2 مفقودی

گرگان - ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری گلستان با اشاره به ادامه جست وجو برای آگاهی از سرنوشت مفقودین حادØÙ‡ سیلاب در زرین Ú¯Ù„ علی آباد، گفت: با پیوستن نیروهای Ú©Ù…Ú©ÛŒ ارتش Ùˆ سپاه به امدادگران؛ عملیات امدادرسانی به حادØÙ‡ دیدگان Ùˆ جست وجو برای یافتن 2 مفقودی در حال انجام است.

گرگان - ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری گلستان با اشاره به ادامه جست وجو برای آگاهی از سرنوشت مفقودین حادثه سیلاب در زرین گل علی آباد، گفت: با پیوستن نیروهای کمکی ارتش و سپاه به امدادگران؛ عملیات امدادرسانی به حادثه دیدگان و جست وجو برای یافتن 2 مفقودی در حال انجام است.

ادامه امدادرسانی به سیل زدگان گلستان/آخرین آمار تلفات 2 فوتی و 2 مفقودی
ادامه امدادرسانی به سیل زدگان گلستان/آخرین آمار تلفات 2 فوتی و 2 مفقودی

صادقعلی مقدم صبح شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: در پی بارش های رگباری عصر پنجشنبه تا روز جمعه براثر وقوع سیلاب در دهنه زرین گل علی آباد از توابع این استان، یک دستگاه پراید به همراه سه سرنشین که اعضای یک خانواده بودند، گرفتار شدند که تاکنون تنها پیکر مادر خانواده پیدا شده است.

وی عنوان کرد: با تلاش نیروهای امدادی پس از ساعت ها جست وجو، روز جمعه لاشه خودرو در یک کیلومتر پایین تر از محل حادثه مشاهده و حدود ظهر دیروز به فاصله سه کیلومتر پایین تر، پیکر بی جان مادر 35 ساله این خانواده، پیدا شد.

مقدم ادامه داد: جست وجو برای یافتن پدر و فرزندش تا شب گذشته بی نتیجه ادامه داشت و به علت تاریکی هوا و انباشته شدن سنگ، شاخه و تنه درختان بر روی هم و سخت بودن تجسس عملیات متوقف و از بامداد امروز مجددا در حال انجام است.

به گزارش ایرنا براثر بارش های رگباری، باد شدید و سیلاب که ازعصر پنجشنبه در گلستان به خصوص مناطق شرقی این استان آغاز شده بود، 2 نفر فوت و 2 نفر ناپدید شده اند.

این حادثه همچنین خساراتی به چندین دستگاه خودرو و تراکتور، مناطق شهری و روستایی، منازل مسکونی، زمین های کشاورزی و محصولات زراعی و زیرساخت های مناطق شهری و روستایی و جاده های گلستان بویژه در شهرستان های کلاله، آزادشهر، مینودشت، رامیان و علی آباد وارد کرده است.

مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری گلستان ضمن یادآوری اینکه سیلاب موجب بسته شدن و خسارت به راه های اصلی و فرعی مناطق مختلف استان شد در خصوص میزان آسیب های وارده، گفت که میزان خسارات این حادثه با پایان عملیات امداد و نجات بررسی واعلام می شود.