سه کشته در تعقیب و گریز پلیس و خودروی مظنون در کالیفرنیای آمریکا

تهران – ایرنا – مقام های سن دیگو در ایالت کالیفرنیا گفتند Ú©Ù‡ 3 نفر روز پنجشنبه بر اØر واژگون شدن یک دستگاه خودرو Ú©Ù‡ در بزرگراهی در سن دیگو، از تعقیب گشت مرزی ایالات متحده Ù…ÛŒ گریخت، جان خود را از دست دادند.

تهران – ایرنا – مقام های سن دیگو در ایالت کالیفرنیا گفتند که 3 نفر روز پنجشنبه بر اثر واژگون شدن یک دستگاه خودرو که در بزرگراهی در سن دیگو، از تعقیب گشت مرزی ایالات متحده می گریخت، جان خود را از دست دادند.

سه کشته در تعقیب و گریز پلیس و خودروی مظنون در کالیفرنیای آمریکا
سه کشته در تعقیب و گریز پلیس و خودروی مظنون در کالیفرنیای آمریکا

به گزارش روز جمعه اسوشیتدپرس از سن دیگو، 2 مامور در هنگام گشت زنی عادی در بزرگراه بین ایالتی شماره 15با بررسی پلاک یک دستگاه خودروی شاسی بلند، متوجه ارتباط آن با یک مظنون به قتل و قاچاق انسان شدند که احتمالا مسلح بوده است.

به گفته تئاکه مایکل مامور گشت مرزی، این بزرگراه مسیر اصلی قاچاقچیان مواد مخدر و انسان به شمار می رود. بنابراین ماموران برای متوقف کردن این خودرو تلاش کردند، اما از دست ماموران گریخت و آنها به تعقیب خودروی فراری با سرعت بالا پرداختند.

گشت بزرگراه کالیفرنیا اعلان کرد: ظاهرا راننده این خودرو پس از 10 دقیقه فرار، کنترل آن را از دست داد و خودرو پس از برخورد به نرده های محافظ بزرگراه، از مسیر خارج و روی یک خاکریز واژگون شد. دو نفر از سرنشینان این خودرو در صحنه حادثه و نفر سوم در بیمارستان جان سپرد و سرنشین چهارم نیز به شدت مجروح شده است.

نام هیچ یک از قربانیان این حادثه یا جزئیات دیگری در باره آنان منتشر نشده است و مشخص نیست که آیا فرد مظنون به قتل در هنگام حادثه در داخل خودرو حضور داشته داست یا نه و مقام های مسئول توضیحی در باره هویت مظنون یا جرایم ارتکابی وی نداده اند.