برخورد 2 اتوبوس شرکت واحد در تهران یک نفر را راهی بیمارستان کرد

تهران - ایرنا - مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران از تصادف 2 دستگاه اتوبوس شرکت واحد اتوبوسرانی در شهرک شهید باقری(نزدیک آبشار تهران) خبر داد Ùˆ گفت: براØر این حادØÙ‡ یک خانم جوان مصدوم Ùˆ به بیمارستان منتقل شد.

تهران - ایرنا - مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران از تصادف 2 دستگاه اتوبوس شرکت واحد اتوبوسرانی در شهرک شهید باقری(نزدیک آبشار تهران) خبر داد و گفت: براثر این حادثه یک خانم جوان مصدوم و به بیمارستان منتقل شد.

برخورد 2 اتوبوس شرکت واحد در تهران یک نفر را راهی بیمارستان کرد
برخورد 2 اتوبوس شرکت واحد در تهران یک نفر را راهی بیمارستان کرد

حسن عباسی روز پنج شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ساعت 12:14 دقیقه امروز حادثه برخورد 2 دستگاه اتوبوس شرکت واحد در شهرک شهید باقری(حوالی خیابان آبشار) به سامانه 115 اعلام و یک دستگاه موتورلانس و 2 دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند.

وی اظهار کرد: در این حادثه بدلایل نامشخص 2 دستگاه اتوبوس شرکت واحد با یکدیگر برخورد کردند که بر اثر آن 5 نفر مصدوم شدند.

عباسی ادامه داد: عوامل اورژانس با حضور به موقع 4 مصدوم حادثه ( 2 خانم 19 و 35 ساله، یک مرد 43 ساله و کودک 3 ساله) را به صورت سرپایی در محل مداوا کردند.

وی خاطرنشان کرد: همچنین یک خانم 30 ساله نیز به دلیل شدت جراحات وارده توسط عوامل اورژانس به بیمارستان شهید فیاض بخش منتقل کردند.

به گفته عباسی، علت وقوع این سانحه رانندگی توسط کارشناسان پلیس راهور بررسی و اعلام می شود.

گزارش مشکل
تصادفمصدومیتاتوبوس