2 جوان خوزستانی غرق شدند

اهواز - ایرنا - مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت Ø­ÙˆØ§Ø¯Ø Ùˆ فوریت های پزشکی خوزستان گفت: در دو حادØÙ‡ جداگانه در روز چهارشنبه 2 جوان خوزستانی در شهرستانهای باغملک Ùˆ بهبهان غرق شدند.

اهواز - ایرنا - مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی خوزستان گفت: در دو حادثه جداگانه در روز چهارشنبه 2 جوان خوزستانی در شهرستانهای باغملک و بهبهان غرق شدند.

2 جوان خوزستانی غرق شدند
2 جوان خوزستانی غرق شدند

رضارفیعی چهار شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: در حادثه نخست که در ساعت 14:17 دقیقه رخ داد یک جوان 17 ساله باغملکی در رود خانه 'رود زرد' باغملک جان خود را از دست داد.

وی افزود: سه ساعت پس از اتفاق اول جوانی 27 ساله در ساعت 17:43 دقیقه در رودخانه مارون که از شهرستان بهبهان عبور می کند غرق شد.

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی خوزستان تاکید کرد: هر 2 جوان غرق شده برای شنا به رودخانه رفته بودند.

بر اساس آمار پزشکی قانونی در 15 سال گذشته (1380 تا 1395)، 18 هزار و 274 تن بر اثر غرق‌شدگی در کشور جان خود را از دست داده اند که در این میان خوزستان دومین رتبه در کشور را به خود اختصاص داده است.

گرمای طاقت فرسای هوا از یک سو و کمبود امکانات تفریحی و استخر موجب شده بسیاری از جوانان و نوجوانان برای شنا کردن به آبهای جاری و رودخانه ها پناه بیاورند که درموارد بسیاری یه قیمت جان آنها تمام شده است.

شهرستان بهبهان در جنوب شرقی و شهرستان باغملک در شرق استان خوزستان واقع شده اند.

گزارش مشکل
غرق شدهخوزستان