قتل مرد میانسال به خاطر اختلافات خانوادگی

فرمانده انتظامی استان ایلام گفت:به دنبال وقوع یکفقره قتل در بخش صالح آباد شهرستان مهران ،مأموران پلیس آگاهی قاتل را کمتر از ۲ روز در اهوار دستگیر کردند.

خبرگزاری میزان: فرمانده انتظامی استان ایلام گفت:به دنبال وقوع یکفقره قتل در بخش صالح آباد شهرستان مهران ،مأموران پلیس آگاهی قاتل را کمتر از ۲ روز در اهوار دستگیر کردند.

سردار نور علی یاری، اظهار داشت:ب ساعت 21 روز یکشنبه وقوع قتل در روستای سربور صالح آباد مهران به پلیس اطلاع داده شد. با حضور ماموران در محل آنها متوجه شدند مرد میانسالی به علت اصابت گلوله به قتل رسیده است.

وی ادامه داد: بررسی ها نشان می داد قاتل از اعضای فامیل مقتول است که به علت اختلافات خانوادگی با او درگیر شده و مرد میانسال را با اسلحه شکاری به قتل رسانده است.

رئیس پلیس ایلام تاکید کرد:با  شناسایی قاتل تلاش های گسترده ای  برای دستگیری او آغازشد.

وی ادامه داد: با اشراف اطلاعاتی پلیس رد پای قاتل فراری در یکی از استان های همجوار به دست آمد که بلافاصله با اعزام اکیپ های ویژه و با هماهنگی مرجع قضایی مخفیگاه متهم در شهر اهواز شناسایی و دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان ایلام با اشاره به اینکه متهم به قتل انگیزه خود از ارتکاب این قتل فامیلی را اختلافات خانوادگی عنوان کرده است گفت: پرونده ای در این راستا تشکیل و به همراه متهم در اختیار دستگاه قضایی قرار گرفت.