اعتراف به 12 سرقت مسلحانه در ایرانشهر

جانشین انتظامی شهرستان "ایرانشهر" از دستگیری سارق مسلح سابقه دار و کشف ۱۲ فقره سرقت در این رابطه خبر داد.

خبرگزاری میزان- جانشین انتظامی شهرستان "ایرانشهر" از سارق مسلح" class="category-accident-txt" href='/tags/دستگیری سارق مسلح'>دستگیری سارق مسلح سابقه دار و کشف ۱۲ فقره سرقت در این رابطه خبر داد.

اعتراف به 12 سرقت مسلحانه در ایرانشهر
اعتراف به 12 سرقت مسلحانه در ایرانشهر

به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان،سرهنگ غلامرضا نورا گفت: ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس ایرانشهر در ادامه پایش‌های اطلاعاتی و بررسی پرونده‌های سرقت‌های مسلحانه در سطح شهرستان سارق مسلح فراری را شناسایی و تحت مراقب قرار دادند

. وی افزود: ماموران حین دستگیری سارق با وی به صورت مسلحانه درگیر که با هوشیاری و توانمندی ماموران این سارق دستگیر شد. در بازرسی از مخفیگاه وی یک دستگاه خودرو و یک دستگاه موتورسیکلت سرقتی، دو قبضه اسلحه کلاش و مقادیری مهمات نیز کشف شد.

این مقام انتظامی اظهار داشت: متهم در تحقیقات اولیه پلیسی به ۱۲ فقره سرقت مسلحانه و به عنف خودرو، گوشی تلفن همراه و موتورسیکلت با همکاری دو نفر دیگر اعتراف کرد.

جانشین انتظامی شهرستان ایرانشهر در پایان با اشاره به اینکه تلاش برای دستگیری دو همدست این سارق ادامه دارد، خاطر نشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضائی شد.