چهار کشته و 6 مصدوم حاصل سانحه رانندگی جاده پارک ملی گلستان

گنبدکاووس - ایرنا - رییس مرکز فوریت های پزشکی 115 شهرستان گالیکش در شرق گلستان گفت: در سانحه رانندگی بامداد سه شنبه در جاده پارک ملی گلستان چهار نفر کشته و 6 نفر مصدوم شدند.

گنبدکاووس - ایرنا - رییس مرکز فوریت های پزشکی اورژانس 115 شهرستان گالیکش در شرق گلستان گفت: در سانحه رانندگی بامداد سه شنبه در جاده پارک ملی گلستان چهار نفر کشته و 6 نفر مصدوم شدند.

چهار کشته و 6 مصدوم حاصل سانحه رانندگی جاده پارک ملی گلستان
چهار کشته و 6 مصدوم حاصل سانحه رانندگی جاده پارک ملی گلستان

کیومرث یحیایی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: این سانحه حدود ساعت چهار صبح امروز بین دو دستگاه پراید و سواری ام وی ام 315 رخ داده است که متاسفانه براثر آن چهار نفر از سرنشینان این خودروها جان خود را از دست دادند.

وی گفت: مصدومان این حادثه توسط آمبولانس مرکز فوریت ها و هلال احمر به بیمارستان کلاله منتقل شدند.

رییس مرکز 115 گالیکش افزود: ابراهیم، زهرا و فریبا سرلک و یک نفر که هنوز شناسایی نشده است کشته شدگان این حادثه هستند.

یحیایی، اضافه کرد که اسامی مصدومان هنوز اعلام نشده است.

پارک ملی گلستان و محور بین المللی موسوم به این پارک درشرق استان گلستان واقع است.

سروان علی فرامرزی فرمانده پلیس راه تنگراه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، علت این سانحه را انحراف به چپ خودروی پراید که به سمت مشهد در حرکت بود، اعلام کرد و گفت: ام وی ام در جهت مخالف درحال حرکت بوده است.

رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی گلستان نیز به خبرنگار ایرنا گفت که بر اثر این سانحه سه تن در دم جان باخته و یک نفر حین انتقال به بیمارستان درگذشت.

سرهنگ علی عبدی همچنین اظهارداشت که در یک سانحه رانندگی دیگر براثر واژگونی خودرو ال 90 در جاده قدیم گرگان - کردکوی سه نفر کشته و دو نفر مصدوم شدند.

به گفته وی، علت این حادثه که اوایل هفته جاری روی داد عدم کنترل خودرو و حال غیر طبیعی راننده بوده است.

گرگان مرکز گلستان بوده و کردکوی در غرب استان واقع است.