تکذیب حریق ساختمان وزارت‌نفت و تخلیه کارکنان

تهران- ایرنا- سخنگوی سازمان آتش نشانی Ùˆ خدمات ایمنی شهرداری تهران با رد هرگونه حادØÙ‡ آتش سوزی در داخل ساختمان مرکزی وزارت نفت گفت: در طبقه همکف این ساختمان تنها چند کارتن Ùˆ مقوا بدلایل نامشخص دچار آتش سوزی شد.

تهران- ایرنا- سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با رد هرگونه حادثه آتش سوزی در داخل ساختمان مرکزی وزارت نفت گفت: در طبقه همکف این ساختمان تنها چند کارتن و مقوا بدلایل نامشخص دچار آتش سوزی شد.

تکذیب حریق ساختمان وزارت‌نفت و تخلیه کارکنان
تکذیب حریق ساختمان وزارت‌نفت و تخلیه کارکنان

سید جلال ملکی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: حوالی ساعت 10 امروز حادثه آتش سوزی در ساختمان مرکزی وزارت نفت در خیابان طالقانی به سامانه 125 اعلام و تعدادی از آتش نشانان به محل حادثه اعزام شدند.

وی بیان کرد: با حضور آتش نشانان مشاهده شد در طبقه همکف این ساختمان تعدادی مقوا و کارتن دچار آتش سوزی شده که بلافاصله آتش نشانان این حریق جزیی را خاموش کردند.

ملکی اظهار کرد: بدلیل آتش و دود جزیی سیستم اعلام حریق ساختمان وزارت نفت این حادثه را به عوامل آتش نشانی اعلام کرد و با حضور آتش نشانان مشاهده شد که هیچ گونه حادثه آتش سوزی در داخل طبقات ساختمان وزارت نفت روی نداده است.

وی خبر تخلیه تعدادی از کارمندان این ساختمان را تکذیب کرد و گفت: این حادثه جزیی تنها مقداری دود داشت که آتش نشانان در کمترین زمان ممکن عملیات تخلیه دود را انجام دادند و فعالیت کارکنان وزارت نفت در ساختمان مرکزی طبق روال عادی در جریان است.