پنج حادثه رانندگی در شرق سمنان 9 مصدوم برجا گذاشت

شاهرود - ایرنا - معاون اورژانس 115 شاهرود گفت: در 24 ساعت گذشته بر اØر وقوع پنج حادØÙ‡ رانندگی در شرق استان سمنان 9 نفر مصدوم شدند.

شاهرود - ایرنا - معاون اورژانس 115 شاهرود گفت: در 24 ساعت گذشته بر اثر وقوع پنج حادثه رانندگی در شرق استان سمنان 9 نفر مصدوم شدند.

پنج حادثه رانندگی در شرق سمنان 9 مصدوم برجا گذاشت
پنج حادثه رانندگی در شرق سمنان 9 مصدوم برجا گذاشت

ناصر سلمانپور دوشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: در کیلومتر 130 محور شاهرود -سبزوار ، یک دستگاه وانت واژگون شد که 2تن مصدوم شدند.

وی افزود : پس از رسیدگی های نخستین توسط کارشناس های پایگاه عباس آباد، مصدومان بوسیله بالگرد به بیمارستان امام حسین (ع) شاهرود اعزام شدند.

معاون اورژانس شاهرود از برخورد یک دستگاه موتورسیکلت با وانت در روستای بکران کالپوش میامی هم خبرداد و گفت: در این حادثه هم2 تن مصدوم شدند که با بالگرد به بیمارستان امام حسین شاهرود (ع) منتقل شدند.

وی گفت: حال یکی از مصدومان نامساعد است.

سلمانپور گفت: وقوع 3تصادف درون شهری نیز پنج مصدوم داشت.

وی افزود:یک بیمار 75 ساله نیز به دلیل وخامت حال ، توسط بالگرد از درمانگاه حسین آباد کالپوش به بیمارستان اعزام شد.

مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شاهرود با 40 نفر کارشناس در 14 پایگاه جاده ای، چهار پایگاه شهری، یک پایگاه اورژانس هوایی با یک فروند بالگرد و 30 دستگاه آمبولانس به هموطنان خدمات رسانی می کند.

همچنین یک دستگاه اتوبوس آمبولانس هم با 13 تخت و تجهیزات مناسب برای پوشش حوادث احتمالی پر تلفات و خدمات دهی به بیماران سر پایی در این مرکز آماده است.