آتش سوزی بانک ملت در شهر تیران

بعد از ظهر امروز حوالی ساعت 17:03 در تماسی با آتش‌نشانی شهر تیران مبنی بر آتش گرفتن بانک ملت تمامی عوامل آتش‌نشانی سریعاً به محل حادثه اعزام شدند.

خبرگزاری فارس: فرامرز بیگدلی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تیران و کرون با اشاره به آتش‌سوزی بانک ملت شهر تیران اظهار داشت: بعد از ظهر امروز حوالی ساعت 17:03 در تماسی با آتش‌نشانی شهر تیران مبنی بر آتش گرفتن بانک ملت کلیه عوامل آتش‌نشانی سریعاً به محل حادثه  اعزام شدند.

وی افزود: با توجه به شدت آتش‌سوزی اکیپ‌های آتش‌نشان از شهر نجف‌آباد و رضوانشهر برای کمک و مهار آتش به محل حادثه اعزام شدند که عوامل انتظامی سپاه، نیروی انتظامی و اورژانس نیز سریعاً در محل حادثه حاضر شده و اقدامات لازم را انجام دادند.

دبیر ستاد مدیریت بحران شهرستان تیران و کرون ادامه داد: این حادثه تلفات جانی نداشته و آتش‌سوزی در پارکینگ بانک و قسمت بایگانی اتفاق افتاده است که آتش‌نشانان در حال خاموش کردن و مهار آتش هستند.

بیگدلی در پایان یادآور شد: هنوز علت حادثه و میزان خسارت آن مشخص نشده و در نخستین زمان ممکن جزئیات حادثه توسط خبرگزاری‌های رسمی به سمع و نظر مردم خواهد رسید.