کشف جسد مثله شده یک زن با سری بریده

صبح روز گذشته جسد مثله شده یک زن که درون کیسه ای پلاستیکی گذاشته شده بود در منطقه جاده کنه بیست (کمربندی سبز) کشف شد.

روزنامه خراسان: صبح روز گذشته جسد مثله شده یک زن که درون کیسه ای پلاستیکی گذاشته شده بود در منطقه جاده کنه بیست (کمربندی سبز) کشف شد.

فردی که با خودرو درحال عبور از جاده کنه بیست به سمت مهدی آباد مشهد بود سگی را دید که دست انسانی را به دندان گرفته است او بلافاصله موضوع را به نیروهای انتظامی اطلاع داد و بدین ترتیب دقایقی بعد با حضور قاضی ویژه قتل عمد در محل کشف جسد، تحقیقات در این باره آغاز شد.

به دستور قاضی «کاظم میرزایی» نیروهای انتظامی در چند گروه عملیاتی به جست و جو در منطقه مذکور پرداختند تا این که در فاصله ای دور پیکر مثله شده یک زن را داخل کیسه ای پلاستیکی پیدا کردند. این زن که سر و قسمت های دیگری از بدنش بریده شده بو.

تی شرت قرمز رنگ و شلوار منزل دارای نقش لوزی با زمینه خاکستری بر تن داشت و عامل یا عاملان جنایت پیکر او را با طناب بسته بودند. بنابر گزارش اختصاصی خراسان، جسد این زن که بین 20 تا 40 ساله بود و یک تا 2 روز از مرگ او می گذشت، به دستور قاضی «میرزایی» برای انجام معاینات به پزشکی قانونی انتقال یافت تا علت دقیق مرگ وی مشخص شود.

بررسی های بیشتر درباره این جنایت و شناسایی هویت مقتول در حالی ادامه دارد که یک مقام آگاه از شهروندان خواست در صورتی که اطلاعاتی در این باره دارند با شماره تلفن 2183700 پلیس آگاهی و یا 110 تماس بگیرند.

گزارش مشکل
زنجسدمثلهجسد مثله