قتل عام خانوادگی در بلوار فردوس تهران/ داماد خشمگین همسر و مادر زنش را کشت

تهران- ایرنا- داماد خشمگین 40 ساله بدلیل مشکلات خانوادگی در بلوار فردوس همسر و مادرزنش را به قتل رساند و همچنین پدر زن خود که یک مرد 65 ساله بود با ضربات چاقو مجروح کرد.

قتل عام خانوادگی در بلوار فردوس تهران/ داماد خشمگین همسر و مادر زنش را کشت
قتل عام خانوادگی در بلوار فردوس تهران/ داماد خشمگین همسر و مادر زنش را کشت

به گزارش خبرنگار ایرنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ، ساعت 9:33 امروز (شنبه) فردی در تماس با پلیس از نزاع خانودگی در محله بلوار فردوس غرب تهران خبر داد.

با حضور ماموران پلیس آگاهی تهران بزرگ در محل حادثه با مرد میانسال چاقو به دستی روبرو شدند که بلافاصله ماموران این مرد را دستگیر کردند.

در بررسی محل درگیری جسد یک زن 39 ساله، یک زن 65 ساله و بدن نیمه جان پیرمرد 65 ساله که مورد اصابت چاقو قرار گرفته بود، کشف و بلافاصله پیرمرد 65 ساله به بیمارستان منتقل شد.

مرد 40 ساله با اعتراف به قتل همسر و مادرزن و مجروح کردن پدر زنش گفت: پس از ازدواج با همسرم همیشه خانواده او در زندگی ما دخالت می کردند.

این داماد خشمگین ادامه داد: این دخالت ها باعث شد تا از آنها کینه به دل بگیرم و روز گذشته همسرم به همراه خانواده اش به عروسی پسر دایی اش رفته و شب به خانه بازنگشت.

این مرد تاکید کرد: صبح امروز (شنبه) با عصبانیت به خانه پدرزنم رفته و فرزندم را با خود به خانه آوردم و سرانجام بار دیگر به آنجا رفته و با آنها درگیر شدم و پس از درگیری لفظی با چاقو به آنها حمله کرده و هر سه نفر آنها را زدم.

در این حادثه مرد خشمگین زن و مادر زن خود را به قتل رساند و پدر زن خود را نیز با ضربات چاقو مصدوم کرد.