شناسایی ضارب متهم به قتل یک مامور پلیس

دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه گفت: در پی درگیری در یکی از روستاهای شهرستان هرسین یکی از ماموران نیروی انتظامی به علت اصابت گلوله به شهادت رسید که فرد ضارب شناسایی شده و تحت تعقیب است.

خبرگزاری میزان: محمدحسین صادقی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمانشاه با اشاره به شهادت یکی از پرسنل نیروی انتظامی در شهرستان هرسین گفت: در تاریخ ۱۲ مرداد ماه در پی یک فقره نزاع دسته جمعی مسلحانه بین دو خانواده واقع در روستای بابازید هرسین پرسنل انتظامی این شهرستان به روستا اعزام می‌شوند.

وی گفت: در این درگیری یکی از پرسنل نیروی انتظامی شهرستان هرسین با هویت گروهبان امین رضایی در اثر اصابت شش عدد گلوله به ناحیه پا و شکم مجروح و پس از انتقال به بیمارستان شهدای هرسین به علت شدت جراحت به درجه رفیع شهادت نائل می‌گردد.

این مقام قضایی اظهار کرد: پس از این حادثه ده نفر از منازعین دستگیر و هویت ضارب نیز مشخص می‌شود.

صادقی تصریح کرد: در این راستا پرونده قضایی در شعبه بازپرسی شهرستان هرسین تشکیل و منازعین با قرار تامین کیفری متناسب بازداشت شدند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمانشاه در پایان گفت: با تشکیل شدن پرونده برای فرد متهم به قتل،دستگیری وی به صورت ویژه و از طریق نیروی انتظامی استان و شهرستان در دستور کار قرار دارد.

گزارش مشکل