اعتیاد مادر، جان دختر 9 ساله را در کرمان گرفت

کرمان - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب کرمان از مرگ مشکوک کودک 9 ساله خبر داد و گفت: تحقیقات انجام شده نشان داد که مادر معتاد این کودک، وی را به قتل رسانده است.

اعتیاد مادر، جان دختر 9 ساله را در کرمان گرفت
اعتیاد مادر، جان دختر 9 ساله را در کرمان گرفت

به گزارش دریافتی پنجشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان کرمان دادخدا سالاری افزود: در پی شکایت مردی مبنی بر مرگ مشکوک نوه 9 ساله اش، بررسی این موضوع در دستور کار بازپرسی شعبه سوم دادسرای عمومی و انقلاب شهر کرمان قرار گرفت.

وی ادامه داد: در تحقیقات انجام شده مشخص شد، دختر 9 ساله پس از متارکه پدر و مادرش تا 6 سالگی نزد مادر خود زندگی می کرده است.

وی با اشاره به اینکه پس از 6 سالگی حضانت وی به جد پدری اش سپرده شده بود بیان کرد: وی در تابستان 95 هنگامی که برای دیدار نزد مادر خود می رود به طرز مشکوکی جان خود را از دست می دهد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز کرمان اظهار کرد: پس از بازجویی های انجام شده از مادر مقتوله مشخص شد، وی دچار اعتیاد بوده و برای اخاذی از خانواده همسر سابق خود، اعلام می کند فرزندش دچار بیماری سرطان است.

سالاری گفت: این مادر معتاد، برای اینکه نقشه شیطانی اش بر ملا نشود، موهای دختر را تراشیده و به وی داروهای ترامادول و متادون می داده که موجب مسمویت کودک و در نهایت منجر به مرگ کودک می شود.

این مقام قضایی اعلام کرد: طبق نظریه پزشکی قانونی، این کودک مبتلا به سرطان نبوده و علت فوت وی ناشی از مسمومیت توامان ترامادول و متادن و عوارض ناشی از آن بوده است.