واژگونی پژو در مسیر نیکشهر-اسپکه/ یک کشته و 2 مجروح

فرمانده پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان گفت: واژگونی یک دستگاه سواری پژو 405 در مسیر نیکشهر - اسپکه در جنوب استان یک کشته و 2 مجروح برجای گذاشت.

سرهنگ یدالله ستوده روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: با اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره تصادف فوتی در ساعت 14 و 30 دقیقه امروز در حدود 150 کیلو‌متری محور نیکشهر به اسپکه ماموران پلیس راه در محل حاضر شدند.

وی ادامه داد: در این حادثه سواری پژو 405 به دلیل عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه از جاده خارج و واژگون شد.

وی افزود: به دلیل شدت ضربه وارده یک نفر از سرنشینان این خودرو فوت و 2 نفر دیگر نیز مجروح شدند.

وی بیان کرد: بر اساس بررسی های صورت گرفته سرعت و سبقت غیر مجاز، تجاوز و انحراف به چپ و توجه نداشتن به جلو بیشترین دلایل وقوع سوانح رانندگی در سیستان و بلوچستان است.

فرمانده پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان گفت: شهروندان می توانند هرگونه پیشنهاد، انتقاد و تقدیر از عملکرد پلیس را با شماره 197 و هرگونه خبر یا اتفاق را به شماره 110 پلیس اطلاع دهند تا در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار گیرد.

استان سیستان و بلوچستان به دلیل گستردگی راههای ارتباطی دارای 2 قرارگاه پلیس راه در شمال (زاهدان) و جنوب (ایرانشهر ) است.

واژگونی پژو در مسیر نیکشهر-اسپکه/ یک کشته و 2 مجروح