زخمی شدن نماینده پارلمان انگلیس بر اثر حمله با آجر

لندن - ایرنا - 'استیو Ù…Ú© کیب' نماینده پارلمان انگلیس از حوزه 'بیرمنگهام سلی اوک' روز سه شنبه با انتشار پیامی در صفحه توییتری اش گفت Ú©Ù‡ بر اØر حمله با آجر، صورتش زخمی شده است.

لندن - ایرنا - 'استیو مک کیب' نماینده پارلمان انگلیس از حوزه 'بیرمنگهام سلی اوک' روز سه شنبه با انتشار پیامی در صفحه توییتری اش گفت که بر اثر حمله با آجر، صورتش زخمی شده است.

زخمی شدن نماینده پارلمان انگلیس بر اثر حمله با آجر
زخمی شدن نماینده پارلمان انگلیس بر اثر حمله با آجر

به گزارش ایرنا، 'مک کیب' در این پیام توییتری علاوه بر تصویر صورتش، تصویر ٢ موتور سوار را منتشر کرده که به گفته او مهاجمان حمله کننده به وی می باشند.

این نماینده پارلمان انگلیس در توییترش نوشت: قطعا یک نفر این دو مهاجم را می شناسد. به صورت ناشناس اسامی شان را برایم ارسال کنید و بقیه کارها را به من و پلیس بسپارید.

در همین حال یک سخنگوی پلیس 'وست میدلندز' گفت که هرچندجراحت های واردشده به صورت این نماینده مجلس'سطحی' است امااین قبیل رفتارها ' غیرقابل قبول' و با این مساله به طور جدی برخورد خواهد شد.

'آنگلا راینر'، وزیر آموزش دولت در سایه نیز این اقدام را محکوم و ابراز امیدواری کرد که نیروهای پلیس هرچه سریعتر مسببین این حادثه را دستگیر کند.

شمار دیگری از نمایندگان مجلس نیز ضمن ابراز همدردی با همکارخود، خواستار برخورد قاطع دولت با گسترش خشونت در سطح جامعه شدند.

سال گذشته، 'جو کاکس' نماینده پیشین مجلس عوام از حوزه ' باتلی و اسپن ' نیز بر اثر حمله با چاقو و تیراندازی کشته شد.