دستگیری یک موادفروش حرفه ای و کشف 58 کیلو تریاک در غرب تهران

تهران- ایرنا- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از دستگیری توزیع کننده حرفه ای مواد مخدر در محدوده غرب تهران و کشف 58 کیلوگرم تریاک از خودروی وی خبر داد.

دستگیری یک موادفروش حرفه ای و کشف 58 کیلو تریاک در غرب تهران
دستگیری یک موادفروش حرفه ای و کشف 58 کیلو تریاک در غرب تهران

سرهنگ محمد بخشنده روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در تحقیقات پلیس مشخص شد که یکی از توزیع کنندگان حرفه ای مواد مخدر در محدوده غرب تهران به تازگی اقدام به قاچاق مقادیر قابل توجهی مواد مخدر به پایتخت کرده و قصد توزیع آن را دارد.

وی تصریح کرد: نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضایی قرار گرفت که طی آن دستور دستگیری متهم و بازرسی از خودرو و مخفیگاه وی صادر شد و بلافاصله تیم های عملیاتی پایگاه دوم این پلیس برای دستگیری متهم وارد عمل شدند.

سرهنگ بخشنده با اشاره به شناسایی و تعقیب خودروی متهم در محدوده غرب تهران گفت: طی یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه متهم دستگیر شد.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ ادامه داد: در بازرسی از خودروی این متهم مقدار 58 کیلوگرم تریاک کشف و ضبط شد و متهم در بازجویی های انجام شده به جرم خود مبنی بر قاچاق و توزیع مواد مخدر مذکور اعتراف کرد.

وی خاطرنشان کرد: شهروندان می توانند گزارشات و اخبار خود در خصوص قاچاق، حمل و فروش موادمخدر را به صورت شبانه روزی از طریق سامانه مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام کننتد.