قتل خریدار سکه های قدیمی در قم

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان قم گفت: درگیری میان سه تن در خیابان زنگارکی قم بر سر سکه های قدیمی که وجود نداشت موجب قبل خریدار شد.

سرهنگ احمد کرمی در گفت و گو با ایسنا، با اعلام این خبر گفت: در پی درگیری میان سه تن در خیابان زنگارکی قم بر سر سکه های قدیمی که اصلا وجود خارجی نداشت خریدار سکه ها به قتل رسید.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان قم افزود:در این درگیری که در ساعت 23 تاریخ 8 مرداد ماه جهت خرید سکه های قدیمی در منزل فردی که قصد فروش سکه ها را داشت، رخ داد؛ خریدار به ضرب گلوله کلت کمری کشته شد.

وی بیان کرد: به جهت اقدام سریع کارگاهان پلیس آگاهی و اداره پلیس مبارزه با جرائم جنایی و کلانتری مربوطه دو نفر درگیر در کمتر از یک ساعت دستگیر شدند و به پلیس آگاهی منتقل شدند.

کرمی اعلام کرد:در تحقیقات تکمیلی مشخص شد سکه های عتیقه به هیچ عنوان وجود خارجی نداشته و در درگیری انجام شده فرد صاحب خانه با کلت کمری اقدام به شلیک به سمت خریدار می کند.

وی خاطرنشان کرد:به نظر می رسد سکه ها بهانه ای برای گرفتن مقادیری پول از خریدار بوده است هر چند تحقیقات در باره علت این حادثه همچنان ادامه دارد.

ارسال به تلگرام