مصدومان زلزله ناغان به 25 نفر رسید

شهرکرد - ایرنا- مسوول روابط عمومی مرکز مدیریت Ø­ÙˆØ§Ø¯Ø ÙˆÙÙˆØ±ÛŒØªÙ‡Ø§ÛŒ پزشکی چهارمحال وبختیاری گفت: تعداد مصدومان زلزله یکشنبه شب (هشتم مرداد) در بخش ناغان شهرستان کیار به 25 نفر رسید.

شهرکرد - ایرنا- مسوول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث وفوریتهای پزشکی چهارمحال وبختیاری گفت: تعداد مصدومان زلزله یکشنبه شب (هشتم مرداد) در بخش ناغان شهرستان کیار به 25 نفر رسید.

مصدومان زلزله ناغان به 25 نفر رسید
مصدومان زلزله ناغان به 25 نفر رسید

محسن ابراهیمی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: 16مصدوم از این تعداد درمحل حادثه و به صورت سرپایی درمان شدند.

وی از اعزام 9 مصدوم به بیمارستان خبر داد و گفت: سه نفر از مصدومان با رضایت شخصی بیمارستان را ترک کردند و 2 مصدوم به بیمارستان آیت الله کاشانی منتقل و مابقی در بیمارستان های اردل و ناغان بستری شدند.

به گفته وی ، از ساعات اولیه وقوع زلزله به منظور امدادرسانی به مصدومان 10 دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و یک خودرو فرماندهی در محل وقوع حادثه زلزله حاضر شدند.

وی اظهار کرد: هم اینک بیمارستان های ناغان و اردل و همچنین کارشناسان فوریتهای پزشکی اورژانس 115 استان در آماده باش کامل بسر می برند.

به گزارش ایرنا، زمین لرزه 5 ریشتری یکشنبه شب 8 مردادماه ساعت 20:07 دقیقه در منطقه ناغان رخ داد و متعاقب آن پس لرزه 3.5 ریشتری در ساعت 20:27:39 در عمق 10 کیلومتری زمین به وقوع پیوست.

شدیدترین زمین لرزه استان چهارمحال وبختیاری در ‎17 فروردین 1356، به بزرگی 6٫5 درجه در شهر ناغان رخ داد که تعدادی از ساکنان این منطقه جان خود را از دست دادند.

بخش ناغان از توابع شهرستان کیار در 70 کیلومتری مرکز چهارمحال وبختیاری واقع شده است.

باشگاه مخاطبان ایرنا

فرستنده**

پست الکترونیک

Security Code
Security Code
کد دیگر
کد دیگر

کد امنیتی

ارسال یادداشت

ارسال

نظر

*

موضوع از شما گزارش از ما

سخن شما با مسئولین

دیدگاه شما با موفقیت ارسال شد.

تماس بی واسطه با مسئولین