گودبرداری مرگبار در میناب جان جوان 18 ساله را گرفت

مسئول آتش‌نشانی میناب از ریزش دیواره کانال در محل گودبرداری فاضلاب در شهرک المهدی میناب خبر داد و گفت: در این حادثه یک نفر کشته و یک‌تن دیگر مصدوم شد.

مهران ذاکری در گفت‌وگو با ایسنا، در تشریح این حادثه افزود: حوالی ساعت 18:40 روز گذشته(8 مرداد) در شهرک المهدی میناب، حادثه ریزش در محل گودبرداری خط انتقال فاضلاب به سامانه آتش‌نشانی شهر میناب اعلام و مأموران ایستگاه بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.

وی با اشاره به اینکه با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد در محل گودبرداری شده کارگران مشغول کار بودند، تصریح کرد: قسمتی از دیواره به علت نامشخص تخریب و بر روی دو نفر فرومی‌ریزد و زیرخاک محبوس می‌شوند.

مسئول آتش‌نشانی میناب بابیان اینکه آتش‌نشانان به‌محض حضور در محل حادثه بلافاصله این دو نفر را از زیرخاک‌ها خارج کردند، ادامه داد: یکی از این‌ها جوان 27 ساله‌ای بود که دچار مصدومیت شد و دیگری نیز جوان 18 ساله‌ای بود که به تأیید اورژانس جان خود را ازدست‌داده بود.

ذاکری با اشاره به اینکه این کانال‌کشی جهت انتقال فاضلاب انجام‌شده است، خاطرنشان کرد: دلیل اصلی این اتفاق هنوز معلوم نیست و نیروهای آتش‌نشان پس از اطلاع به‌سرعت در محل حادثه حضور یافتند.

گودبرداری مرگبار در میناب جان جوان 18 ساله را گرفت